Nowe etapy śląskich inwestycji Grupy Murapol

2018.01.22

Murapol wprowadził do sprzedaży mieszkania z kolejnych etapów dwóch śląskich inwestycji - Murapol Nowy Bażantów w Katowicach oraz Murapol Śląskie Ogrody w Tychach.

Z początkiem 2018 roku poszerzyła się oferta mieszkaniowa Grupy Murapol na dwóch osiedlach zlokalizowanych na Śląsku. W inwestycji Nowy Bażantów w Katowicach w ofercie znalazły się 294 lokale o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 12 500 metrów kwadratowych. Z kolei tyskie osiedle powiększyło się o kolejne 162 mieszkania o łącznej powierzchni ponad 6 800 mkw.

W II etapie osiedla Nowy Bażantów znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- i 3-pokojowe o metrażach od 28 do 59 mkw. Powstający budynek będzie miał 11 kondygnacji naziemnych oraz podziemną halę garażową. Ponadto projekt przewiduje 271 naziemnych miejsc parkingowych na terenie wokół obiektu.

III etap Murapol Śląskie Ogrody w Tychach to dwa 6-kondygnacyjne budynki mieszkalne, które w swojej ofercie mają lokale od kawalerek po mieszkania 2- i 3- pokojowe o metrażach od 23 do 52 mkw. Ponadto, deweloper zaplanował wspólną kondygnację podziemną z halami garażowymi, w których łącznie powstanie 77 stanowisk. Dodatkowo na terenie osiedle znajdzie się kolejnych 130 miejsc parkingowych.

Za projekty obydwu śląskich inwestycji odpowiadają architekci Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracowni architektonicznej należącej do Grupy Abadon Real Estate. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w I kwartale tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Murapol Śląskie Ogrody, Nowy Bażantów, Murapol

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.