Rośnie lista najemców parku handlowego Atut Myszków


2023.03.06
Autor: Bartosz Motorek
Atut Myszków - pierwszy regionalny park handlowy w mieście, którego otwarcie planowane jest na koniec 2023 roku - jest już w 70% wynajęty. Na powierzchni 11 tys. mkw. GLA znajdzie się kilkadziesiąt lokali handlowo-usługowych, w tym marki takie jak Sinsay, Deichmann, Martes Sport, Rossmann, Media Expert oraz Pepco.

Oferowany format regionalnego parku handlowego pozwala klientom na wygodne dokonywanie zarówno planowanych, jak i okazjonalnych zakupów. Wśród korzyści dla najemców jest doskonała lokalizacja, bliskość skrzyżowania ul. Kazimierza Pułaskiego z ul. Jesionową oraz obwodnicy Częstochowy i Katowic, co zapewnia sprawny dojazd.

Atut Myszków, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec 2023 roku, będzie jednym z największych centrów handlowych w regionie, a już teraz ponad 70% powierzchni zostało wynajętych. Inwestycja zostanie zaprezentowana na stoisku BOIG podczas wiosennych targów SCF 2023 Spring.

Regionalne parki handlowe stały się bardziej popularne w czasie pandemii oraz w efekcie nasycenia rynku dużymi obiektami. W 2022 roku stanowiły aż 70% nowej powierzchni dostarczonej w sektorze nieruchomości handlowych. W przypadku parków handlowych i centrów convenience, wskaźnik nasycenia powierzchnią handlową wynosi obecnie 84 m²/1000 mieszkańców, co wskazuje na dalszy potencjał wzrostu.

Atut Myszków to kompleksowe centrum handlowe złożone z kilkudziesięciu lokali handlowo-usługowych, w tym znanych polskich i międzynarodowych marek, marketu DIY, Lidl, McDonald's, Rossmann, Media Expert, Pepco i CCC. Dodatkowo, w osobnych budynkach znajdują się stacja paliw, restauracja McDonald's, Lidl i market DIY. Atut Myszków jest lokalizowany w dogodnym miejscu przy obwodnicy, co zapewnia sprawny dojazd z Częstochowy i Katowic oraz drogą wojewódzką nr 793, która łączy Myszków z innymi miejscowościami.

Inwestorem obiektu jest spółka Atut Myszków sp. z o.o. Za realizację i komercjalizację obiektu odpowiada grupa BOIG.

Komentarze


  • radek
    Gość
    2023-03-10 10:32:09
    Większość tych sklepów już jest bądź była w Myszkowie. Wiec galeria nic wielkiego nie wniesie. Najprawdopodobniej media ekspert przeniesie się z obecnej lokalizacji pozostawiając kolejny pustostan w centrum... CCC już było i nie utrzymało się ale życzę powodzenia.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.