Mysłowice - herb

Mysłowice

Współtworzyli
Wo92 Wo92
79
Stefan.Żeromski
8
Miniaturka Osiedle Park Moniuszki

Osiedle Park Moniuszki
Mysłowice

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Chopina Freyderyka
Kod pocztowy
41-400
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2019 listopad

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
3300 m2
Kubatura
9980 m3

Opis

Osiedle Park Moniuszki powstaje w Mysłowicach przy ulicy Chopina Freyderyka. Budowa zespołu budynków mieszkalnych rozpoczęła się na końcu 2016, a dobiegnie końca w czerwcu 2018 roku. Powierzchnia całkowita tego pięciopiętrowego osiedla mieszkaniowego będzie równa ponad 3 tys. m.kw.. Inwestorem projektu jest firma Nexx, zaprojektowany został przez architektów z pracowni Forma, a generalnym wykonawcą inwestycji została spółka budowlana Nexx. W pobliżu stoją Park Chopina, Kaufland i budynek Bauverain.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę czterech kaskadowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażem w części podziemnej
 • na terenie osiedla powstanie plac zabaw oraz strefa fitness
 • w budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 35 do 100 m2
Ostatnio zmodyfikowano 2018-02-15 07:48:44

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Park Moniuszki


 • olo
  Gość
  2017-03-23 12:43:01
  Na sąsiednim Osiedlu Park Chopina, które też wybudował deweloper Nexx mieszka się świetnie. To nie tylko moja opinia jako mieszkańca. Polecam Park Moniuszki, z okien widzę jak sprawnie powstaje inwestycja.

 • Andre
  Gość
  2017-05-09 01:54:08
  Oglądając osiedle park chopina , jakość wykonania i lokalizację , zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w parku Moniuszki . jeszcze rok czekania na odbiór , ale myślę że to bardzo dobre miejsce do zamieszkania . Nie ma takich ładnych osiedli na Śląsku

 • marketing
  Gość
  2017-07-11 13:14:40
  dział marketingu jak widać powyżej działa świetnie naganiać!

 • gość $$$$$$
  Gość
  2017-07-20 21:21:22
  Żenada

 • Mieszkaniec osiedla
  Gość
  2017-09-02 21:27:41
  Od lipca 2017 mieszkam na Osiedlu Park Chopina blok wybudowany w trzecim etapie. Mieszka się super polecam, świetna lokalizacja. Nie ma podobnych mieszkań na śląsku i w takiej cenie.

 • takaprawdadddd
  Gość
  2019-02-05 09:23:23
  O TAK - USŁYSZAŁEM PIERWSZY RAZ- APARTAMENT, POMYŚLAŁEM- BIERE Z MIEJSCA. PO CO MI JAKIEŚ SYFIASTE MIESZKANIE W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY. APARTAMENT TO COŚ, DAJE POCZUCIE WYŻSZOŚCI. CO Z TEGO, ŻE TO JEST ZWYKŁY BLOK, NAZWA APARTAMENT ROBI ROBOTE. NIE WSTYD TERAZ POWIEDZIEĆ ZNAJOMYM ŻE MIESZKA SIĘ W BLOKU, STARCZY POWIEDZIEĆ ŻE W APATAMENCIE I JUŻ JEST LEPIEJ, NIE MA WSTYDU, ŻE BETONOWY KLOCEK, SŁYCHAĆ SĄSIADA CO PIERDZI OBOK W POKOJU, A W NOCY SĄSIADKA POPYCHANA PRZEZ SĄSIADA KRZYCZY JAK JEJ DOBRZE, NA BALKONIE TUDZIEŻ TARASIE PETY Z PAPIEROSÓW TYCH WYŻEJ, PARKING CIASNY, JEDNO MIEJSCE LEDWO. O TAK, APARTAMENT, TO JE ŻYCIE. CO TAM, ŻE INNI DOM WYBUDOWALI, DZIAŁKĘ MAJĄ, SPOKÓJ, CISZĘ, GRILLA, MOGĄ SOBIE 10 AUT POSTAWIĆ. APARTAMENT TO JEST TO CZEGO POTRZEBUJESZ.. ŻEBY BYC TRENDY!

 • GOŚĆ
  Gość
  2019-06-21 11:44:31
  Przestrzegam wszystkich kupujących tam mieszkanie że na osiedlu Park Moniuszki Mysłowice nie ma kontenerów na śmieci !!!! W biurze sprzedaży otrzymaliśmy wiadomość że kontenery będą umieszczone z tylu bloków .
  Niestety okazuje się że kontenery powstaną dokładnie między blokami przed oknami. Przypuszczalnie dopiero ruszą dopiero z ich postawieniem jak sprzedadzą wszystkie mieszkania bo kto by chciał mieć ŚMIETNIK pod oknem i nosem.
  Podaję plan sytuacyjny kontenerów Etap 1 budowy Park Moniuszki śmietnik będzie znajdował się między blokiem A -C , kolejny śmietnik B-D , kolejny śmietnik G-E,
  Jak się okazuje deweloper sprzedał wszystkie miejsca postojowe i śmietniki ustawił centralnie pod oknami między blokami .
  Niestety na całym Parku Moniuszki nie ma innego miejsca by zabudować kontenery bo działka została maksymalnie zagospodarowana pod mieszkania i miejsca postojowe, natomiast najwidoczniej deweloper zapomniał o kontenerach na śmieci .
  TO JEDYNY MINUS CAŁEJ INWESTYCJI BO LICZY SIĘ KASA !!!
  ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE JAK TWOJE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO KOMUNIĘ I PRZYJEDZIE DO CIEBIE RODZINA TO MUSZĄ ZAPARKOWAĆ PRZY KAUFLAND ALBO JAKIMŚ INNYM OSIEDLU ( ALE TU DOSTANĄ MANDAT ) BO NIESTETY NA OSIEDLU PARK MONIUSZKI BRAK MIEJSC DLA GOŚCI ( SĄ JEDYNIE PRAWDOPODOBNIE TYLKO 3 )

 • Gość
  Gość
  2019-06-29 22:24:39
  Ja też kupiłam mieszkanie na osiedlu Nexx Park Moniuszki w Myslowicach I etap faktycznie śmietniki stoją na miejscach postojowych pod oknami i do tego jeszcze śmierdzi kebabem

 • JA
  Gość
  2019-07-19 16:05:11
  Jak wygląda sprawa w ciszeniem przed sąsiadami z góry czy z boku mieszkania? Słychać ich?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.