Przebudują Tesco w Częstochowie na nowoczesny park handlowy


2021.09.14
Autor: Urbanity.pl
W dawnym budynku należącym do sieci Tesco w Częstochowie, po jego generalnym remoncie, otwarty zostanie nowoczesny park handlowy, którego właścicielem będzie spółka DOR Group.

Przy ulicy Drogowców w Częstochowie znajduje się budynek, który kiedy zajmowała sieć hipermarketu Tesco. Właścicielem nieruchomości jest spółka DOR Group, która wybrała firmę CREAM Property Advisors na wyknawcę przebudowy obiektu i przekształcenie go w park handlowy.

Budynek po Tesco zostanie przebudowany, gruntownie odnowiony i przekształcony w park handlowy. Po jego otwarciu funkcjonował w nim będzie operator spożywczy oraz kilka lokali dla najemców z branż m.in. wyposażenia wnętrz, elektronicznej, mody oraz popularnych dyskontów wielobranżowych.

Park handlowy w miejscu dawnego hipermarketu Tesco ma ogromny potencjał rynkowy i szansę, aby stać się wiodącym projektem w okolicy. Prowadzimy rozmowy z największymi i najatrakcyjniejszymi najemcami. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu negocjacji, co wyraźnie pokazuje, że nowy obiekt jest ciekawą propozycją zarówno dla sieci handlowych, jak i dla klientów – mówi Michał Małecki, dyrektor wynajmu powierzchni handlowych w CREAM Property Advisors.

Spółka DOR Group zajmie się także zarządzaniem projektem i poprowadzi jego wynajem na wyłączność. Oddanie do użytku nowego parku handlowego w Częstochowie zaplanowano w 2022 roku.

Komentarze


  • Lipa
    Gość
    2021-09-14 17:12:14
    Częstochowa zyskuje kolejna rozrywkę. Super

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.