Otwarcie Vendo Park w Częstochowie. Jakie sklepy czekają na klientów?


2020.10.01
Autor: Urbanity.pl
W Częstochowie odbyło się oficjalne otwarcie parku handlowego - Vendo Park, którego właścicielem jest Trei Real Estate Poland. Pierwsi goście zrobili zakupy w jednym z 13 sklepów.

Vendo Park w Częstochowie zlokalizowany jest przy alei Niepodległości i oferuje około 8 200 metrów kwadratowych powierzchni di wynajęcia. Łącznie otwartych zostanie 13 sklepów, z czego takie marki jak Maxi Zoo, Dealz, TEDi oraz JBB Bałdyga pojawiły się w Częstochowie po raz pierwszy.

Otwarty właśnie kompleks handlowy to jeden z największych parków handlowych w sieci rozwijanej przez dewelopera Trei Real Estate Poland. Vendo Park Częstochowa powstał na działce o powierzchni 22 900 mkw. i składa się z dwóch parterowych budynków oraz supermarketu spożywczego Lidl o powierzchni około 1 960 mkw.

W częstochowskim Vendo Parku otwarte zostały już takie sklepy jak Maxi ZOO, KIK, Neonet, Rossmann, Pepco, Dealz, sklep mięsny JBB Bałdyga oraz Cukiernia Michaś. Niebawem otwarte zostaną trzy kolejne lokale - Martes Sport, TEDi i Sinsay. Zmotoryzowani klienci Vendo Park mogą korzystać z naziemnego parkingu na 160 stanowisk.

Generalnym wykonawcą inwestycji w Częstochowie była firma Daldehog. Do końca roku firma Trei planuje otworzyć siedem obiektów pod szyldem Vendo Park, z czego cztery już rozpoczęły swoją działalność.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.