Bielsko-Biała: 9 kwietnia otwarcie Gemini Park


2014.04.02
Autor: Urbanity.pl
Za tydzień - 9 kwietnia - pierwsi klienci skorzystają z rozbudowanej oferty Centrum Handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Rozbudowa obiektu trwa od 20 miesięcy. Ilość sklepów zwiększy się z 80 do 120.

Wśród nowych sklepów jakie pojawią się w rozbudowanym centrum są m.in. Stradivarius, Bershka, Cropp, Hebe, Sinsay, Bata, Kazar, Smyk, SWISS, Inglot, Taboo, Cukiernia Sowa i wiele innych.

Zmiany wynikające z rozbudowy to nie tylko powiększenie obiektu. Wprowadzamy też nową strategię rozwoju Gemini Park. Osią wszystkich wprowadzanych przez nas zmian jest ?jakość? - dotyczy ona zarówno nowej, bogatej oferty handlowej skierowanej dla rodzin z dziećmi, kontaktów z naszymi najemcami oraz samej nowoczesnej powierzchni handlowej, która spełnia najwyższe standardy


- mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Rozbudowane CH Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się pomiędzy trzema arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego.

Za koordynację inwestycji odpowiada firma VATRA Group, a koncepcję architektoniczną opracowało Vide Studio. Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.