Centrum dystrybucyjne Panattoni w Czeladzi. Nowe miejsca pracy

2020.03.26

Ruszyła budowa centrum dystrybucyjnego dla producenta odzieży i akcesoriów sportowych w Czeladzi. Pierwszy etap inwestycji o charakterze BTS będzie gotowy w pierwszej połowie 2021 roku.

Panattoni, który jest liderem na rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych na naszym kontynencie, ruszył z budową centrum dystrybucyjnego dla producenta odzieży i akcesoriów sportowych w Czeladzi. Łączna powierzchnia budynku magazynowego wyniesie 67 009 metrów kwadratowych, z czego 2 177 mkw. zajmie 2-kondygnacyjna przestrzeń biurowa.

W nowym centrum Panattoni magazynowane, sortowane i komplementowane będą produkty zamawianie przez klientów z Polski i Europy. Pracę w magazynie ma znaleźć kilkaset osób i to właśnie dla nich przygotowana zostanie strefa rekreacyjna o powierzchni około 1 800 mkw., która składała się będzie z wielofunkcyjnego boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. W strefie zaplanowano również dwa obszary do gry w minigolfa, stół do gry w ping-ponga oraz strefa grillowa.

Przy centrum dystrybucyjnym w Czeladzi mieścił się będzie również parking zewnętrzny z pętlą autobusową i przystankiem.

Inwestycja Panattoni mieściła się będzie we wschodniej części miasta, w sąsiedztwie węzła dróg krajowych nr 94 (Wrocław – Kraków) oraz nr 86 (Katowice – Łódź).

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.