Rusza nowa sieć handlowa w kategorii off-price. Na początek 5 lokalizacji w Polsce

2021.04.30

4 maja br., otwartych zostanie pierwszych pięć sklepów sieci HalfPrice należącej do Grupy CCC, które oferują szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

W Polsce rusza nowa sieć handlowa w kategorii off-price pod nazwą HalfPrice, która oferuje odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Szeroka gama produktów ma być dostępna w atrakcyjnych cenach.

W pierwszej kolejności otwartych zostanie pięć sklepów, które wystartują 4. maja. HalfPrice pojawi się w centrum handlowym Wroclavia we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, Galerii Północnej w Warszawie, Gemini Park w Tychach oraz Parku Handlowym w Polkowicach, w którym prowadzone testy nowego konceptu.

W tym samym miesiącu otwarte zostaną również sklepy sieci HalfPrice w: Opolu, Zabrzu, Kielcach, Olsztynie i Bielsku-Białej. Łącznie do końca bieżącego roku nowa sieć handlowa dostępna będzie w blisko 60 sklepach. Jesienią klienci HalfPrice dostaną możliwość zrobienia zakupów również przez internet.

Otwieramy nowy rozdział w historii działalności Grupy CCC. Wierzę, że HalfPrice błyskawicznie zbuduje i ugruntuje swoją pozycję na rynku, a Spółce zagwarantuje zawarcie interesujących partnerstw i synergii, które zaprocentują w przyszłości. Model biznesowy sieci umożliwia konsekwentne zwiększenie bazy produktowej, która będzie zapewniać wysokiej jakości asortyment przy jednocześnie atrakcyjnych cenach – dodaje Marcin Czyczerski, Prezes Zarządu Grupy CCC.

Zgodnie ze strategią GO.22 od dłuższego czasu optymalizujemy sieć stacjonarną CCC. Zmniejszamy liczbę sklepów pod tym szyldem, a także ich format do 500-800m2, a jednocześnie pracujemy nad tym, by stawały się one coraz bardziej cyfrowe. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z najmu. Tę przestrzeń handlową, wydzieloną w ramach restrukturyzacji CCC, przeznaczamy właśnie na HalfPrice. Pozwoli nam to zwiększyć przychód z metra kwadratowego, a klientom dostarczyć bogatą, interesującą ofertę – mówi Karol Semik, Dyrektor Ekspansji Grupy CCC.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.