Miniaturka Osiedle Sędzickiego

Osiedle Sędzickiego
Rumia

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Sędzickiego
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 czerwiec
Zakończenie budowy
2018 sierpień
Inwestor/deweloper
Orlex Invest

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Lokale mieszkalne
44

Opis

Osiedle Sędzickiego to Rumskie osiedle mieszkaniowe przy ulicy Sędzickiego. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała w pierwszym półroczu 2017, a dobiegła końca w sierpniu 2018 roku. Nieruchomość to projekt deweloperski Orlex Invest. W odległości 350 metrów znajduje się zespół mieszkalny Biała Rzeka, 413 metrów dalej znajduje się budynek Port Rumia, a 673 metrów dalej powstaje Osiedle Ostoja.

Informacje dodatkowe

  • 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 30 do 55 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2020-08-11 11:34:59

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Sędzickiego


  • Hubert
    Gość
    2018-09-10 16:30:29
    Kupiłem mieszkanie w Koszalinie od orlex, wszystkie okna miały wadę, przyszło 2 panów, wycenili naprawę na 4 tys. I obiecali wymienić. Z wymianą Orlex zwlekał do czasu kiedy okres na wymianę się zakończył, poczym przysłali list informując mnie ze wymiany okien nie będzie, bo czas gwarancyjny się zakończył. Duża firma, a zachowali się jak dziady. Okna wymienię sobie sam, a dziad zawsze będzie dziadem. Pozdrawiam

  • Bart
    Gość
    2018-10-09 10:20:48
    Do Pana Huberta. Od kiedy Orlex Invest ma swoje realizacje w Koszalinie ? Proszę nie mylić firmy Orlex z Orlex Invest. Posiadam mieszkanie u dewelopera Orlex Invest i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

  • 5xx
    Gość
    2018-11-12 09:17:25
    Czy ktoś jest już po odbiorze mieszkań na tym osiedlu? Znaleziono wady..?

  • ANDRZEJ
    Gość
    2019-11-20 21:04:17
    Rok po oddaniu mieszkań do użytku deweloper dalej nie wybudował ulicy(ludzie brodzą w błocie),chodż zobowiązuje go do tego umowa z urzędem miasta.Mieszkańcom osiedla Sędzickiego mówi,że oddali na ten cel pieniądze do gminy,która za otrzymane pieniądze ma wybudować ulicę,co jest po prostu kłamstwem.Do tego nie ma podłączenia do głównego odpływu wód deszczowych,przez co niewielkie nawet opady powodują całkowite zalanie parkingu przy budynku,co sprawia,że mieszkańcy nie mogą dostać się do swoich lokali,ani z nich się wydostać.Sprawa najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.