Nadmorska Reda będzie miała nowy park handlowy. Ruszyła budowa inwestycji w sąsiedztwie sklepu Lidl


2023.05.17
Autor: Monika Kiereś
Ruszyła budowa kolejnego parku handlowego grupy LCP w Polsce. Wykonawca M Parku w Redzie wszedł już na plac budowy i rozpoczął realizację inwestycji.

M Park Reda będzie jednopoziomowym parkiem handlowym grupy LCP, którego architektura ma uwzględniać charakterystykę otaczających go budynków. Nadmorska inwestycja będzie nowoczesnym i wysoko jakościowym kompleksem handlowym, który zaoferuje 4 660 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której otworzy się 14 sklepów znanych i lubianych marek sieciowych i lokalnych najemców.

Generalnym wykonawcą parku handlowego przy ulicy Handlowej została firma STB Budownictwo, która przejęła już plac budowy i rozpoczęła realizację inwestycji w sąsiedztwie sklepu Lidl. Zmotoryzowani klienci M Parku w Redzie będą mieli do dyspozycji 95 miejsc parkingowych, w tym stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

„Obecnie 85% powierzchni jest w zaawansowanych rozmowach. Planowany tenant-mix,będzie oparty o mocne marki charakterystyczne dla parków handlowych” – mówi Justyna Małysko,Senior Leasing Manager, LCP Group.

Inne wiadomości o M Park Reda, STB Budownictwo, LCP Properties

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.