Quiosque oraz InPost w Galerii Kociewskiej oficjalnie potwierdzone


2013.01.17
Autor: Urbanity.pl
BFP Inwestor, właściciel i zarządca Galerii Kociewskiej w Tczewie, oficjalnie potwierdził obecność nowych najemców w centrum handlowym. Paczkomat InPost postawiono na terenie obiektu 9 stycznia, a butik Quiosque otworzono 16 stycznia.

Otwarta w 2012 roku Galeria Kociewska to pierwsze tego typu centrum handlowe w Tczewie. Ściąga do siebie wielu konsumentów, nic więc dziwnego, że interesują się nim nowi, prestiżowi najemcy. BFP Inwestor deklaruje, że wynająć można już tylko 10 procent powierzchni galerii. Pozostałe 90 procent zostało skomercjalizowane.

Powierzchnię na terenie Galerii Kociewskiej wynajął min. operator pocztowy InPost, główny konkurent Poczty Polskiej. Paczkomat sieci stanął na zewnątrz budynku, w pobliżu wjazdu do obiektu i głównego węzła komunikacyjnego. Dzięki temu dostępny jest nie tylko dla gości galerii, ale również mieszkańców Tczewa.

Swoje miejsce w Galerii Kociewskiej odnalazła także prestiżowa sieć butików odzieżowych Quiosque. Dwudziestoletnia firma produkująca odzież damską zajęła ponad stumetrowy lokal z witryną na parterze budynku.

Inne wiadomości o Galeria Kociewska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.