Zapełnia się nowymi markami kompleks Sopot Centrum

2017.01.27

Wielofunkcyjny nowoczesny kompleks Sopot Centrum, który łączy w sobie funkcje handlowe, usługowe, gastronomiczne, kulturalne i biurowe, wzbogacił się o kilku nowych najemców. Wśród marek jakie znajdziemy w obiekcie są m.in. Kapeo Laser, Tiger Gym, KFC oraz Komnaty Nieruchomości.

Pod koniec 2016 roku podpisana została umowa najmu z Kapeo Laser, który uzupełnił usługi Sopot Centrum o klub muzyczny i nową gastronomię w ogromnym lokalu o powierzchni 1 016 metrów kwadratowych. W sopockim kompleksie pozostał już tylko jeden lokal o profilu gastronomicznym do wynajęcia.

W bieżącym roku swoje lokale w kompleksie otworzą takie marki jak m.in. Tiger Gym, czyli największa w Trójmieście sieć klubów fitness. Lokal o powierzchni 280 mkw., mieścił się będzie w budynku C Sopot Centrum, a otwarty zostanie na przełomie pierwszego i drugiego kwartału br.

Kolejnym najemcą zostanie restauracja KFC z lokalem o powierzchni 280 mkw. oraz LST Sp. z o.o., międzynarodowa grupa konsultingowa, która specjalizuje się w obszarach zarządzania strategicznego, zarządzania logistyką i zarządzania zasobami ludzkimi. Najemca w Sopot Centrum stworzy centrum konsultingowe o powierzchni 650 mkw.

Pomieszczenia o powierzchni 80 mkw., na trzecim poziomie sopockiego kompleksu zajmie pośrednik nieruchomości - Komnaty Nieruchomości. Firma zajmuje się obsługa apartamentów oraz pośrednictwem przy ich sprzedaży. Ostatnim z nowych najemców jest Instytut Renew, który oferuje zabiegi anti-aging, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, oraz zabiegi relaksujące i odprężające. Firma wynajęła lokal o powierzchni ponad 111 mkw.

Tym samym poziom komercjalizacji lokali gastronomicznych, biurowych i handlowych przekroczył 80%.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • PATRYK
    Gość
    2019-03-06 18:53:26
    Zapełnia się nowymi markami kompleks Sopot Centrum

    Sopot Centrum:Supermarket Lidl, Media Markt, RTV Euro AGD, MOTO HOTEL, KINDER PLANETA, HEBE, ROSSMANN, SPHINX RESTAURACJE, KLUB FITNESS ZDROFIT, KFC, M C DONALD ' S, Kino Helios 8 sal 1200 miejsc, Millennium Bank.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.