Cztery nowe gwiazdki na sopockim rynku hotelowym. Otwiera się kolejny hotel w mieście

2020.06.16

W Sopocie otwarty został czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel, który zlokalizowany jest zaledwie 250 metrów od plaży.

Radisson Blu Hotel w Sopocie mieści się na działce przy ulicy Bitwy pod Płowcami 54 i oferuje 219 pokoi z łóżkami o ponadstandardowej długości 210 cm. W otwartym obiekcie dostępna jest dla gości hotelowych również strefa Wellness&Spa Clinic z 12 gabinetami, strefa basenowa z wannami do hydromasażu, a także basen pływacki oraz saunarium. Całość oferty hotelowej uzupełnia przestrzeń fitness czy Yoga House.

Także dla najmłodszych gości Radisson Blu Hotel w Sopocie przygotowano ofertę. Zaczynając od specjalnego wyposażenia i akcesoriów, a kończąc na dedykowanym menu i atrakcyjnych animacjach.

W części gastronomicznej otwartego hotelu znajduje się restauracja ze śródziemnomorskim menu. Sopocki Radisson Blu Hotel oferuje rówież Centrum Konferencyjne, które składa się m.in. z sali balowej na ponad 1 000 mkw. oraz sali Grand Pavillon o powierzchni niecałych 700 mkw.

Goście hotelowi mogą korzystać z parkingu samochodowego na ponad 100 miejsc postojowych.

Inwestorem jest Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Radisson Blu, Grupa Inwestycyjna Hossa

Komentarze


 • Ja
  Gość
  2020-06-16 23:11:53
  Masakra kolejny hotel dla bogaczy,a mieszkań brakuje i drożyzna panuje. Nic dziwnego że Sopot się wyludnia,starzeje...

 • Aga
  Gość
  2020-06-17 21:06:27
  Sopot to jest kurort. Nie chcesz , nie korzystaj. Nie stac cię na mieszkanie w Sopocie, to jest pelen wybór mieszkań dla suwerena... Na szadolkach i Gdańsk południe. Tanio i ... Pachnaco.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.