We Władysławowie rośnie Gwiazda Morza

2018.05.25

We Władysławowie trwa realizacja kolejnego etapu kompleksu hotelowego Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2019 roku.

Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport oferował będzie rozbudowaną ofertę Spa, która rozciągać się będzie przez cztery jego kondygnacje, a znajdą się w nim także baseny, w tym jeden na dachu obiektu. I to właśnie tej części oferty dotyczy najnowsza odsłona informacji na temat tego, co w hotelu przygotowuje inwestor.

Za opracowanie koncepcji, jej wdrożenie i monitorowanie stanu wody w nieckach obiektu odpowiedzialna będzie firma Basen Complex. To jej autorstwa są najbardziej spektakularne baseny w Polsce zarówno w obiektach prywatnych, jak i najbardziej prestiżowe centra SPA. Co więcej, każdy z basenów realizowany będzie w technologii Silver Pool, co oznacza, że do oczyszczania wody nie zostanie użyty powszechnie stosowany chlor, a jony srebra, które należą do najzdrowszych, a zarazem najbardziej ekologicznych z obecnie znanych technik.

W hotelu, którego otwarcie planowane jest już w pierwszym kwartale 2019 roku na gości czekać będą aż cztery baseny. Basen typu „infinty” znajdujący się na dachu obiektu zaprojektowany został z przelewami po dwóch bokach. Oferował będzie wyjątkowy widok na panoramę Władysławowa, otwarte morze i Półwysep Helski. Jak deklaruje Przemysław Bubiło: Basen zewnętrzny, jest idealnym sposobem na obcowanie z największym źródłem życia, jakim jest słońce.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna Iliard, która opracowała autorski projekt wnętrz hotelu, z klubem muzycznym, restauracjami i pokojem zabaw w stylu podwodnej podróży. W ramach programu wellbeing dostępnych będzie 7 profesjonalnych gabinetów, które oferować będą ponad 70 różnego rodzaju zabiegów.

Hotel Gwiazda Morza przygotowywany jest w modelu condo. Pokoje w obiekcie można nabyć na własność i wykorzystywać inwestycyjnie, w oparciu o wieloletnią umowę dzierżawy z operatorem hotelu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.