Wave House we Władysławowie od duńskiego dewelopera

2019.08.07

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nadmorskiego apartamentowca we Władysławowie, którego inwestorem jest Kristensen Group.

Kristensen Group, wywodzący się z Dani deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów apartamentów wakacyjnych, jeszcze w tym roku rozpocznie budowę kameralnego projektu apartamentowego - Wave House we Władysławowie.

W odległości 50 metrów od morza powstanie butikowy projekt, który zaoferuje jedynie 13 mieszkań na pięciu kondygnacjach.

Mamy bezcenny kapitał w postaci przepięknej lokalizacji, nad samym morzem i w bezpośrednim sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Taki kontekst wymaga delikatnej architektury, która nie zdominuje bogactwa natury
powiedział: John Kristensen z Kristensen Group

Wave House, który zlokalizowany będzie przy ulicy Hryniewieckiego, zaoferuje apartamenty o zróżnicowanych metrażach od około 34 do ponad 107 mkw. Każdy lokal wyposażony będzie w balkon lub taras, a wybrane będą miały widok na morze. Apartamentowiec będzie posiadał trzy apartamenty Premium o funkcji dwóch wewnętrznych lokali oraz trzy dwupoziomowe Prestige z własnymi tarasami na dachu.

Inwestycja zakłada również realizację terenu rekreacyjnego dla mieszkańców. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się od 14 500 zł netto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.