Cetniewo Osada - kolejna apartamentowa inwestycja GM Invest nad polskim morzem

2019.10.24

Na początku 2020 roku ruszy budowa nowej inwestycji spółki GM Invest we Władysławowie - Cetniewo Osada.

Nowa inwestycja firmy GM Invest, która wcześniej z powodzeniem zrealizowała najbardziej prestiżowy hotelu w tej części wybrzeża, czyli Gwiazda Morza Resort SPA & Sport, powstanie w zielonej części Władysławowa.

Cetniewo Osada to dwa 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne wielorodzinne, w których zaplanowano 56 apartamentów o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. W ofercie znajdą się lokale typu studio, 2 pokojowe (z sypialnią), 3 pokojowe z 2 sypialniami oraz mieszkania poddaszowe. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami lub tarasami. Inwestor oferuje apartamenty w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz

Inwestycja we Władysławowie będzie ogrodzona, a przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z wewnętrznego patio z miejscem do rekreacji dla dzieci i dorosłych. Pod budynkami zaplanowano halę garażową oraz komórki lokatorskie. Komunikację wewnątrz obiektów zapewnią windy.

Za projekt architektoniczny Cetniewo Osada odpowiada biuro JK Architekci. Budowa inwestycji rozpocznie się na początku 2020 roku, a zakończy jeszcze przed wakacjami 2021 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Kamil
    Gość
    2019-10-24 11:50:36
    Morze polskie jest piękne. Szerokie plaże, ciekawe lasy, bogate złoża bursztynu, spore fale, atrakcje dla zwiedzających... Budownictwo w miejscowościach nadmorskich to czego nam potrzeba. I całemu krajowi i samym turystom.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.