Gotowy I etap apartamentów na Klifie nad Zatoką Pucką


2019.06.14
Autor: Urbanity.pl
Trójmiejski deweloper Allcon zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie, położonej nad Zatoką Pucką.

NEXO Apartamenty na Klifie to inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w Pucku, a z tarasów budynku roztacza się widok na morze i Półwysep Helski.

W I etapie inwestycji powstało 50 mieszkań w dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynkach wielorodzinnych. Mieszkańcy Nexo mają do dyspozycji ogródki do 172 mkw., boisko do siatkówki czy strefę relaksu „pod żaglami”. W sprzedaży dostępne są jeszcze pojedyncze gotowe mieszkania.

Obecnie trwa realizacja II etapu inwestycji Nexo Apartamenty na Klifie, w którym zaplanowano kolejne 50 apartamentów. Ceny zaczynają się od 214 000 zł.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.