Można kupić apartament w Aparthotelu Anchoria koło Gdyni

2017.09.28

Ruszyła sprzedaż lokali w Aparthotelu Anchoria, który powstaje w Mechelinkach, koło Gdyni. Inwestorem projektu jest trójmiejska spółka DS Development. Ceny rozpoczynają się od 192 564 zł netto.

Aparthotel Anchoria to inwestycja realizowana w dwóch etapach. Kompleks składa się z trzech budynków, w których zaplanowano apartamenty hotelowe wraz z infrastrukturą rekreacyjną i biznesową.

Łącznie inwestycja zaoferuje 90 pokoi hotelowych o powierzchni od 21 do 48 metrów kwadratowych w wersji 1-, 2- lub 3-pokojowej. Apartamenty na parterze wyposażone zostaną w prywatne ogródki. Kompleks dysponował będzie również parkingiem samochodowym naziemnym.

Część SPA & Wellness Aparthotelu Anchoria składa się z basenu, jacuzzi, strefy saun, fitness i gabinetów masażu. Natomiast część biznesowo-gastronomiczna to sale konferencyjne i restauracja. Przewidziano także budowę wewnętrznego fun parku dla dzieci oraz tarasu widokowego na dachu.

Właściciel apartamentu hotelowego ma zagwarantowany wynajem lokalu na okres 15 lat. Umowa najmu zapewnia obsługę najmu i gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji oraz gwarancję wypłaty czynszu w całym okresie obowiązywania umowy. Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejne lata. Apartament hotelowy będzie wykorzystywany na wynajem krótkoterminowy. Powyższa konstrukcja biznesowa umożliwia odliczenie pełnej stawki VAT


- komentuje Andrzej Siek, Prezes Zarządu DS Development.

Realizacja pierwszego etapu rozpoczęła się wiosną tego roku. Budynek A Aparthotelu będzie gotowy na kwiecień 2018 roku, a swoją działalność rozpocznie miesiąc później. Budowa drugiego etapu, który składał się będzie z budynku B i C, ruszyć ma w lutym 2018 roku. Działalność hotelowa uruchomiona ma zostać w czerwcu 2019 roku.

Ceny rozpoczynają się od 192 564 zł netto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.