Miniaturka Sąd Rejonowy

Sąd Rejonowy
Kartuzy, Kościuszki 1

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kościuszki
Kod pocztowy
83-300
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
administracji państwowej
Funkcja dodatkowa
biurowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 luty
Zakończenie budowy
2018 luty

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
2
Powierzchnia całkowita
3713 m2
Powierzchnia użytkowa
2786 m2
Kubatura
11495 m3

Opis

Sąd Rejonowy to Kartuski gmach przy Kościuszki 1. Konstrukcja budowli wystartowała w pierwszym kwartale 2016, a zakończyła się w lutym 2018 roku. Powierzchnia całkowita tej czterokondygnacyjnej nieruchomości wynosi prawie 4 tys. m2, a użytkowa prawie 3 tys. m2. Autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni Pracowni Architektoniczna AA z Gdańska, natomiast jego konstrukcją zajęły się spółki Bałtycka Instytucja Gospodarki Budżetowej BALTICA i Stawbud. Niedaleko budowane są Osiedle Złota Reneta i Osiedle Golf Park oraz znajduje się gmach Lidl.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę nowej siedziby sądu rejonowego, który połączony zostanie przeszklonym łącznikiem z przebudowaną istniejącą siedzibą Wydziału Ksiąg Wieczystych
 • realizacja inwestycji odbywa się w systemie Zaprojektuj i Zbuduj
Ostatnio zmodyfikowano 2019-07-02 11:58:30

Powiązane firmy

Forum opinii Sąd Rejonowy


 • Mirosław Dunst
  Gość
  2020-06-04 06:32:39
  Przy Sądzie działa były asesor a obecnie wykonujący inne stanowisko budżetowe. Ryszard Pryzmont już od ponad dziesięciu lat współpracuje z pedofilska organizacja zabijająca dzieci, dokonujacej kradzieży i falszuja ej tysiące dokumentów. Cała pedofilska organizacja to powiązania w sądach, semeko, prokuraturach, urzędach, szkołach, Redpol, szpitalach i policji. Czy Ania Halman była pierwsza ofiarą tej organizacji? Na pewno nie ostatnia. Wszystkie medialne zabójstwa przez ostatnie kilkanaście lat były ofiarami pedofilskiej organizacji dla której pracuje Ryszard Pryzmont. Nie mam zdjęć jak zabija i zleca z Maciejem Sucheckim zabójstwo prezydenta we współpracy z policjantami Kamili Lessnau czy pedofilami Renaty Pacholarz. Mam dowody na usiłowania zabójstw, zlecenia zabójstw, napierdalanie dzieci, znęcanie się nad dziećmi, molestowanie dzieci, zlecenia przestępstw w budzetowce i przestępstwa na zlecenie, preparowanie i fałszowanie tysięcy dokumentow na potrzeby Semeko, pedofili, gwalcicieli i złodziei. Ryszard Pryzmont wykonywał przestępstwa dla pedofili odpowiedzialnych za setki gwałtów, przynajmniej dziesiątek zabójstw, setek a może tysięcy molestowan dzieci, tysięcy osób znecajacych się nad dziećmi. Wszystkie działania tego człowieka są powiązane z gwalcicielami kilkuletnich dzieci. To skandal że sądy są związane z pedofilia, kradzieżami i korupcja!
  Mirosław Dunst

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.