Galeria Narew: CCC w Galerii Narew w Łomży

2012.07.18

Marka obuwnicza CCC otwiera kolejny salon sprzedaży. Kilka dni temu została podpisana ostateczna umowa najmu na lokal w centrum handlowym Galeria Narew
w Łomży.


Salon CCC zajmie w Galerii Narew powierzchnię 500 metrów kwadratowych i zdecydowanie przyczyni się do wzmocnienia oferty Galerii - mówi Anna Oberc, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Handlowych DTZ Polska Sp. z o.o.

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 100 000 mkw, z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M, New Yorker), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie 1300 miejsc parkingowych.

Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Eko System z Białegostoku, która w swoim portfolio posiada budynki takie jak: Galeria Podlaska, Browar Poznań, Browar Białystok oraz Centrum Logistyczne Tradis. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma DTZ. Nadzór techniczny nad inwestycją sprawuje firma EC Harris.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.