Galeria Narew: 850 mkw. dla New Yorkera


2012.07.10
Autor: Urbanity.pl
Galeria Narew ujawnia kolejnego najemcę, który otworzy swój lokal w łomżyńskim centrum handlowo-rozrywkowym. Sklep marki New Yorker zajmie powierzchnię
850 metrów kwadratowych.


New Yorker jest niemiecką marką odzieżową, która na rynku polskim pojawiła się w 1998 roku. Kolekcje New Yorker składają się wyłącznie z marek własnych firmy: Fisbone oraz Fishbone Sister (odzież sportowa oraz streetwear), Amisu (moda kobieca), smog (moda męska), censored (bielizna i kostiumy kąpielowe).

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 100 000 mkw, z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie 1300 miejsc parkingowych.

Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Eko System z Białegostoku. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma DTZ. Nadzór techniczny nad inwestycją sprawuje firma EC Harris. Projekty wykonały firmy: Broadway Malyan Polska, Waterman International Polska, Strada, MP Consulting, Archi+ oraz VSF-Creative-Paul Ayre.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.