Galeria Tarnobrzeg - jest zgoda na budowę pierwszego tego typu obiektu w mieście


2021.08.04
Autor: Urbanity.pl
Wydane zostało ostateczne pozwolenie na budowę pierwszego w Tarnobrzegu nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego. Galeria powstanie w ścisłym centrum miasta.

Galeria Tarnobrzeg będzie nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, które zlokalizowane zostanie na działce w centrum miasta, przy ulicy Sikorskiego i Dominikańskiej. Konsorcjum spółek Master Development Poland i PKB Inwest Budowa, które jest inwestorem projektu, dysponuje już ostatecznym pozwoleniem na budowę i może rozpocząć realizację inwestycji.

Pierwsze nowoczesne centrum handlowo – rozrywkowe w Tarnobrzegu i okolicy zaoferuje 16 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostanie około 60 sklepów i punktów usługowych. W galerii będzie można zrobić zakupy wśród licznych sklepów z markami modowymi czy z branży beauty. Ofertę centrum handlowego uzupełni duży supermarket spożywczy, a także liczne kawiarnie i restauracje oraz wielosalowe kino na poziomie +2.

Zmotoryzowani klienci Galerii Tarnobrzeg będą mogli zaparkować swój samochód w podziemnej hali garażowej, która pomieści ponad 300 aut.

Tarnobrzeska galeria powstanie w ścisłym centrum miasta, przy głównej arterii komunikacyjnej Tarnobrzega – drogi wojewódzkiej nr 723 (ulica Sikorskiego).

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest The Blue Ocean Investment Group.

Inne wiadomości o Galeria Tarnobrzeg

Komentarze


 • Vnsh
  Gość
  2021-08-05 12:06:03
  Malutka, ale na potrzeby liczącego 45 tysięcy mieszkańców będzie dostateczna

 • Olo
  Gość
  2021-08-24 11:45:47
  W porównaniu z o wiele większą galerią w podobnej wielkości mieście Jarosławiu to dupy nie urywa....

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.