Mermaid Properties podpisuje umowy najmu i planuje nowe inwestycje

2012.08.14

Spółka Mermaid Properties podpisała umowy na wynajem ponad 5,4 tys. mkw. powierzchni. Deweloperowi udało się wynająć 2,71 tys. mkw. w łódzkim biurowcu Cross Point, 2,5 tys. mkw. w warszawskim kompleksie Libra Business Centre oraz 210 mkw. w również stołecznym Pałacu Młodziejowskiego.

Do pierwszego z budynków wprowadzą się takie firmy, jak Raiffeisen Bank i Compensa, a Nordea Bank zwiększy zajmowaną powierzchnię. W Libra Business Centre nowy najemca, który pragnie zachować anonimowość, zajmie prawie dwa piętra. Do Pałacu Młodziejowskiego natomiast wprowadzi się firma energetyczna Wento.

Plany Mermaid Properties na wrzesień to oddanie do użytkowania pierwszego z dwóch biurowców kompleksu Libra Business Centre zlokalizowanego w Al. Jerozolimskich. Ten biurowiec jest wynajęty w prawie 90 proc. We wrześniu również rozpocznie się rozbudowa i rewitalizacja kamienicy przy ulicy Jasnej 26.

Ponadto spółka poszukuje terenów pod nowe inwestycje oraz prowadzi rozmowy z właścicielami kamienic, który mogłyby zostać przekształcone na budynki biurowe.

Źródło: Eurobuild

Inne wiadomości o Cross Point, Libra Business Center, Pałac Młodziejowskiego, Mermaid Properties

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.