Żyrardów - herb

Żyrardów

Współtworzyli
Grand Grand
39
AJSI DEVELOPMENT
8
Miniaturka Słoneczny Staw II

Słoneczny Staw II
Żyrardów, Mieczysławowska 10

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Mieczysławowska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Inwestor/deweloper
AJSI Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
72
Miejsca parkingowe
45

Opis

Budowany, żyrardowski budynek mieszkalny przy ul. Mieczysławowskiej 10. Budynek to inwestycja deweloperska firmy AJSI Development. W odległości 494 metrów znajduje się Osiedle Okrzejówka, 609 metrów dalej znajduje się Galeria Galeria Dekada Żyrardów, a 788 metrów dalej znajdują się Lofty de Girarda.

Informacje dodatkowe

 • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 32 do 75 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2016-03-01 08:53:55

Powiązane firmy

Forum opinii Słoneczny Staw II


 • Żyrardowianka
  Gość
  2016-03-07 20:05:33
  Witam wszystkich.

  Interesująca lokalizacja, w sumie fajne mieszkanka się zapowiadają. Miałam zamiar wziąć na kredyt jedno z mieszkań w tym pierwszym budynku, ale cena była jeszcze nie na moją zdolność kredytową, obecnie ceny spadły więc się bardzo mocna zastanawiam nad tą ofertą.

  Może ktoś z obecnych mieszkańców mógłby dodać od siebie, jakąś opinie na temat tego osiedla staw słoneczny, czy jak mu tam.
  Jakie opłaty i otoczenie, jakie wrażenia ogólne w tego rejonu ?

  Pozdrawiam z Wiskitek.

 • jacek
  Gość
  2016-11-27 18:46:30
  Dzisiaj oglądałem miejsce nowie inwestycji tego "dewalopera" Słoneczny Staw II. Pewna miła młoda pani, właścicielka mieszkania Słoneczny Staw ostrzegła mnie przed kupnem. Stwierdziła, że nigdy w życiu nie kupiła by mieszkania od niego gdyby wiedziała co ją czeka z jego strony. Dzięki niej zainteresowałem się bardziej inwestycją i w ten sposób znalazłem się tutaj. Podziękowania dla miłej Pani.

 • Julia
  Gość
  2016-12-13 10:11:57
  Witam!

  Właśnie podjęliśmy decyzję o zakupie mieszkania w Słonecznym Stawie II. Na szczęście nie podpisaliśmy jeszcze żadnej umowy i trafiłam tutaj. Prawdę mówiąc jestem w szoku! Miejsce super i warunki "obiecane" też, a teraz okazuje się, że jest ogromne ryzyko, że drugi budynek też będzie budowlanym bublem :-( Chyba nie będziemy ryzykować......

 • Właściciel mieszkania
  Gość
  2017-02-18 21:53:47
  Każdy kto chce żyć spokojnie i cieszyć się ze swojego własnego M1, M2 czy M3 niech trzyma się od Słonecznego Stawu II z daleka. Wszystkie negatywne komentarze powyżej są niestety prawdziwe. Deweloper nie bierze odpowiedzialności za wady w budynku i lokalach, które sprzedał. Unika kontaktu, w celu rozwiązania kwestii spornych. Liczy na to, że to właściciele lokali będą finansowali jego i jego inwestycje. Pomimo, że sprzedał lokale i udziały w częściach wspólnych uważa się za pana na włościach. Nie liczy się ze zdaniem Współwłaścicieli.... Uwaga również na administratora/ zarządce którego wskazuje Deweloper. Relacja w układzie. Zamiast reprezentować interesy Wspólnoty w jak najlepszej wierze, chce tylko zabezpieczyć interesy dewelopera i wyciągnąć jak najwięcej korzyści (PLNow) ze Wspólnoty.... Przykre

 • Gosciu
  Gość
  2017-07-16 00:25:50
  Znam tego budowniczego - oszust i chachment, weźmie pieniądze i nic nie wybuduje.

 • wnikliwy
  Gość
  2017-07-16 00:28:20
  Trzymajcie się od tej budowy jak najdalej, radzę z dobrego serca.

 • gosc
  Gość
  2017-11-30 17:46:53
  Niestety ale powyższe komentarze są prawdziwe...ostrzegam wszystkich zainteresowanych, warto zasięgnąć dogłębnej opinii, a tym co chcą żyć spokojnie radzę aby trzymali się jak najdalej od tej pseudo budowy

 • Jarek
  Gość
  2018-01-24 10:37:05
  Byłem zainteresowany zakupem mieszkania w tej inwestycji.
  Przez parę miesięcy obserwowałem jak postępują prace i niestety jestem bardzo rozczarowany. Tempo prac nie rokuje że wybudują za 3 lata. Sposób organizacji prac jak na budowie stodoły u rolnika (brak żurawia, ręczne wnoszenie materiałów, przywożenie materiałów z pobliskiego składu na taczce). Rozmowy z mieszkańcami I-ego etapu potwierdzają obawy. Tam są takie usterki, że nadzór budowlany nakazał sporządzenie ekspertyzy stanu technicznego budynku.
  Ja rezygnuję. Jak ktoś ktoś lubi adrenalinę to polecam na pewno ten "deweloper" o nią zadba.

 • MieszkaniecZyrardowa
  Użytkownik
  2018-12-22 23:24:15
  Pamiętam jak powstawał pierwszy budynek, byłem wtedy zainteresowany kupnem. Pewnego razu rozmawiałem o tym ze znajomym, a on powiedzieł "ten gośc ma u wszystkich długi - uważaj". Postanowiłem się wstrzymać z zakupem i zacząłem robić zdjęcia budowy. Już na etapie fundamentów - ja, laik budowlany zorientowałęm się, że coś jest nie tak. Te fundameny zaczęły tonąć w wodzie. Okazało się, że woda ze stawu pochodziła i zalewała fundamenty - mam jeszcze do dzisiaj zdjęcia tych zalanych fundamentów.
  Teraz, za każdym razem gdzy się spotykamy, dziękuję koledze, że mnie ostrzegł.


Odpowiedz

Komentujesz jako gość.