Forum opinii Wola Gabriela


 • Parówka
  Gość
  2021-04-06 18:54:08
  Mieszkania z tarasami też szału nie robią bo znajdują się po zachodniej stronie budynku, a ta strona nie jest niczym osłonięta od ul. Jana Kazimierza. Trochę się te tarasy będą kurzyły, nie mówiąc o hałasie.

  Mam dosyć tych wpisów o hejcie, można się przejść i zobaczyć samemu czy mam rację. Tylko uwaga żeby nie wpaść w błoto na dzikim parkingu, również od tej strony.

 • Harfa
  Gość
  2021-04-06 19:56:15
  Hafowa, wizualizacja ładna, nawet bardzo ale lokalizacja po sąsiedzku z Warsztatem samochodowym, dookoła w minimalnej odległości stare budynki także jedynie od frontu będzie można podziwiać "wysoki standard". ;) ochota to słaba, ciasna dzielnica btw. Nawet tramwaje stoją w korkach

 • Arek
  Gość
  2021-04-06 22:55:41
  Widzę, że konkurencja nie śpi i dalej jedzie po całości po Woli Gabriela. Robygi, Dantexy, MotaEngile i WolaRE cantare ooo ooo też zaczęło się udzielać. Jak widać taktyka że lepiej komuś na trawnik nasrać niż o swój zadbać wiecznie żywa. I "pseudo spacerowicze" poczuli nagłą "potrzebę" by wejść na branżowy portal by trochę porzucać gównem w konkurencję.
  Pospamujcie w Google Opinie a nie jedziecie anonimowo. Sokratesa Dev powinien poprosić admina o adresy IP i wytoczyc wam sprawę w sądzie. Jest co najmniej kilka odpowiednich paragrafów w KK :) także spamujcie dalej, spamujcie.... Niósł wilk razy kilka...

 • Gość
  Gość
  2021-04-07 07:48:28
  Dobra, napisz wprost ile lat więzienia jest za napisanie że komuś nie podoba się eelewacja budynku?

 • Arek
  Gość
  2021-04-07 09:03:56
  Cały czas stoja mieszkania na sprzedaż. Zaraz koniec budowy a tu 40 mieszkan bez wlascicieli. Nie dziwne to ? Obok konczy sie budowa Dantex i mieszkan brak.

 • Arek
  Gość
  2021-04-07 11:30:27
  Zaraz? Jak dobrze pójdzie to w styczniu 2022 odbiory.

  Dantex już wyprzedany? Udalo mu się na górce wszystkich ubrać w "apartamenty" 40m2 w mrówkowcu? =) no wiesz różnica jest 4 miesiące, Dantex już we wrześniu powinien odbiory zacząć ale z tego co na forum jest ma być przesunięcie na koniec października, więc czy ja wiem ze taki "sukces"? Poza tym porównujesz zabudowę Dantexu z malowniczym widokiem na Cmentarz i wielopasmowa jezdnię Wolską , gdzie tuż przed blokiem jezt dzialka innego dewelopera (okno w okno będzie) do malutkiego osiedla w bardziej zacisznym rejonie JK, nadal słabo bo będzie słychać Wolska ale z mapki wynika że nie będzie to ryk 70dB zgodnie z mapą akustyczną Wwy, polecam doedukowac sie. A że frajerzy kupili po 10k od Dantexu to inna bajka, na Woli Gabriela 10-11k różnica kilka % zaledwie drożej. Co kto woli.

 • Zenon
  Gość
  2021-04-07 13:51:46
  Dokładnie co kto woli i to jest meritum . Jak się nie podoba to po co tu wchodzą i krew psują i jeszcze było by ok ale też kłamią. Kolejny debil nie odsłonięta od JK . JEST odsłonięta bo to druga linia zabudowy przed EG stoi budynek z Biedrą i drugi gdzie jest komornik sądowy. To są prostu kłamstwa itp.i to jest najgorsze. Przecież nikt wam nie każe kupować. Wciąż nikt nie odpowiedzial Skoro WG buduje klocek to jak nazwać budowy konkurencji może mega klocki lub mrowkowce. Na chwilę obecną u konkurencji 3 pok ok 60-70 m są po 10500 i w górę a patrząc po opiniach i standardzie to tam jest dopiero drogo .

 • LEX LEX
  Gość
  2021-04-07 14:00:03
  WG jako jedyny w okolicy ma umowę rezerwacyjna z pełnym zwrotem całej kwoty w przypadku rezygnacji bez podawania przyczyny. Dla mnie to jest najuczciwsze podejście jakie może być. Projekt mi się podoba. Zrozumieć spacerowicze ze tam kupują ludzie którzy wiedzą że jest budowana szkoła itp . Więc te argumenty są gówniane. Zrozumcie ze ludzie którzy kupują tam chodzą po rynku i pewnie też byli u was w biurze sprzedaży ale jakoś nie kupili a kupili tam. Żyjcie i dajcie żyć innym. PŚ. Zobaczymy jakie będą u was cyrki przy odbiorach oj się fora rozpiszą bo każdy wie co i zz ile oraz jak buduje konkurencja . Sorry ale taka prawda a to że mają ceny podobne jak WG to jest dopiero skandal.

 • LEX lex
  Gość
  2021-04-07 14:16:27
  Ktoś uderzył w punkt a no może i stoją jeszcze mieszkania nią sprzedane ale to pokazuje tylko ze nie mają ciśnienia jak u Was w konkurencji i nie dają mega rabatów pod stołem a czemu bo to nie korpo jak u was . Nie ma targetów i ciśnień jak u was że az trzeba naganiać na portalach i psuć klienta. Widocznie sprzedają zgodnie ze swoimi założeniami a nie jak kiero każe bo inaczej do zwolnienia a dają umowę z możliwością odstąpienia bez utraty kosztów. To jest firma przyjazdna klientowi bez cisnineia . Ale musi was bilec ze u was ciągle korpo i naciski więcej więcej więcej a żeby było więcej trzeba na forach naganiać i psuć opinie innym. Żenada i beka- szkoda mi was korpo handlowcy. Pozdrowienia dla WG.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.