"Andrzej", wiadomo że byłeś w biurze sprzedaży, przecież tam pracujesz :*
Monika Wrzeniak
Gość
2020-10-23 07:53:15
Chciałabym takie WolaGabrielowe mieszkanko, aż szkoda że poza moim zasięgiem finansowym :( te z tarasami są boskie....
Andrzej
Gość
2020-10-23 13:19:31
Rafał co cie boli że atakujesz ludzi ja akurat pracuje ale w branży medycznej. szukam mieszkania i byłem tam oraz w paru innych biurach.
Tartak
Gość
2020-10-23 16:32:06
I to jest obecnie problem Odolan: ci którym się tam podoba nie mają pieniędzy, a ci którzy mają pieniądze szukają gdzie indziej
Benek
Gość
2020-10-24 18:49:31
Cóż, cena za metr jest wysoka, ale skoro na Ursusie wołają o 9000/metr, a na Białołęce 8000/metr to trudno by na Odolanach było taniej niż 10 000/metr.... A w śródmieściu masz 18000/metr
Alexsander Wielki
Gość
2020-11-05 12:24:14
Na miejsc u Danone buduje OKAM
Chuj na Kaczych Stopach
Gość
2020-11-05 19:59:02
Szkoły się nie boję. Poślę tam dzieci. Nie gówniaki. Betoniarki tam nie jeżdżą. A te, które jeżdzą po JK i Sowińskiego przeżyję. To tylko kawałeczek Sowińskiego/JK. Liczone w metrach. JK ma chodniki oddzielone pasem zieleni i drzew od drogi na tym odcinku. Mała rzecz a nie będę się bał, żeby dziecko rowerkiem jechało. Hałas z Wolskiej nie jest problemem. Sprawdzałem wiele razy o różnych porach dnia. Samochody na tym odcinku Wolskiej jadą przeważnie powoli. Dużo większy hałas będzie w WOW woli, Dantexie czy Yanie. Wszędzie bezpośrednio od JK. Korki nie są większe niż u konkurencji. A i tak samochodem nie jeżdżę. Develie odradzam każdemu. Nawet tę wysoką wieżę. To jest dramat co tam powstaje. A plany mają takie same aż do torów za Progresją.
Cena? Może spadać albo nie. Miała spadać w marcu a nie spadła. Nie mam luksusu, żeby czekać kilka lat aż cena spadnie o 3%. Trafiłem moment gdzie był jeszcze wybór. Teraz już nie ma tak dużego. Nie kupuję pod inwestycję tylko dla siebie. Niedaleko na Nakielskiej termin oddania to 2023. Ceny od 12 w górę. Kto może czekać, niech próbuje.
Z plusów - w okolicy pełna infrastruktura - sklepy, restauracje, szkoła, ... Wiem, nie jest tak fajnie pod tym względem jak w śródmieściu, ale to nie śródmieście. To sypialnia. Są parki, które moje dzieci lubią i blisko do centrum. Zwłaszcza ronda Daszyńskiego/ONZ. Moi potencjalni pracodawcy się tam przenoszą. 3km od osiedla. Ze ścieżką rowerową, tramwajem i buspasem. Można szukać bliżej ronda. Trafiają się fajne mieszkania w podobnej cenie. Ale tam jest za dużo minusów na mnie. Jakość osiedla na chwilę obecną też wydaję się ok. Jest sporo mieszkań 3-5 pokojowych. Jest szansa, że będzie więcej rodzin niż mieszkań typowo na wynajem. Nie jest to też blok na 15 pięter, których w okolicy nie brakuje.
Z minusów - wszechobecna ciasnota. Nie każdemu może też pasować jednolitość ludzi. Głównie młodych rodzin pracujących w korpo. Ale tyczy się do całych Odolan a zwłaszcza Ordona. Kwestia gustu. Osiedle mogłoby być troche bardziej otwarte. Patio będzie ciasne. W Forcie Wola raczej nic nie powstanie.
Mam szczęście, że udało mi się kupić górne mieszkanie od strony kaskad. I uważam to za dobry wybór. Mieszkania niżej położone od wewnątrz już takiej przewagi nie mają.
Bardzo wstrzymywałbym się przed hejtowaniem tego osiedla ale w zachwyty też nie wpadam. Kto co lubi.
Pozdro
Wd40
Gość
2020-11-05 20:12:09
Które piętro?
Fachman
Gość
2020-11-06 10:53:12
No i super, osobie o niezbyt cenzuralnym nicku gratuluję trzeźwego spojrzenia na sprawę. Chyna że to post biura sprzedaży, ale wtedy też gratuluję tylko czego innego - progresu, zawsze lepiej czytać o autentycznych plusach i minusach, bo tych bzdur o marzeniach o "wola gabrielowym mieszkanku" nie dało się czytać.
Bogaty
Gość
2020-11-06 14:15:10
Ktoś kogo stać, niestety Ty musiałbyś się zakredytować na 35 lat... ah, tak teraz nawet kredytu nie dostaniesz ;)
Ala
Gość
2020-11-06 14:23:37
Całe swoje życie mieszkałam obok szkoły bo tak się budowało kiedyś dużo szkół podstawowych było w dużych miastach na osiedlach i jakoś było ok . Lepiej szkoła niż ruchliwe skrzyżowanie - szkoła pracuje jak mnie nie ma w domu (chyba że ktoś pracuje zdalenie lub emeryt) ale za to dzieci maja blisko i rano nie musza wstawać godzinę wcześniej aby dotrzeć i nie musze ich zawozić i to jest konkret nie marnuje czasu rano i wieczorem więc to sobie policzcie czas on jest bezcenny. Hejtują tylko frustraci i konkurencja. Ceny ceny są różne jak ktoś woli taniej i mniej solidnie w gorszym bloku z motłochem to ma duży wybór na około i to jego decyzja - Ja z mężem kupiłam w Wola Gabriela i czekamy na nasze 3 pokoje.
DIG
Gość
2020-11-06 14:54:36
Droga Pani, taniej nie zawsze znaczy nie solidnie i gorzej. A nie jeden z kasa to patologiczny burak. Proszę tak ludzi nie oceniac.
Develia/Robyg
Gość
2020-11-06 15:02:20
Konkurencja tutaj hejtuje.... Pracownicy biura sprzedaży nie-MotaEngil, Robyg i Develia na moje polecenie spamuja Wolę Gabriela w Godzinach pracy bo klientów nie mają. Jako ich kierownik przepraszam.
Marcin
Gość
2020-11-09 14:30:32
Ładny kit od Troli że telefony nie działają ja kupiłem tam mieszkanie i normalnie działają telefony. Oj te trole co to im się mieszkania nie sprzedają i musza się zemścić na innych
Marcin
Gość
2020-11-09 14:32:04
Troll - Jonas wpis o 8:48 tuż przed pracą u konkurencji sobie jeszcze przytrolował . Nara panie trolu
Biura Sprzedaży Wola Gabriela
Gość
2020-11-10 08:30:55
Szanowni Państwo ogólnie nie ingerujemy w takie fora i nie walczymy z Trolami konkurencji bo uwłacza to naszej godności ale w trosce o spokój osób które kupiły u nas mieszkania i na ich prośbę informujemy iż deweloper ma się bardzo dobrze a budowa wyprzedza harmonogram prac. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży przy inwestycji Wola Gabriela. Proszę nie wierzyć w te bzdury które opisuje konkurencja i ich trole - zwykłą zazdrość. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół sprzedaży Wola Gabriela.
Fachman
Gość
2020-11-10 12:11:14
Prawdopodobnie nowi nabywcy troszczą się o utrzymanie ceny mieszkań i chwalą sobie zakup bo uważają że będą mieli fajne M2/3/4.
Andrzej
Gość
2020-11-10 12:22:56
Nareszcie to raczej wskazówka że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale i wskazówka skąd biorą się ciagłe hejty i oczernianie Wola Gab.
Ala
Gość
2020-11-10 12:57:28
Obiektywnie potrafię zrozumieć że biuro sprzedaży zachwala swoja inwestycję oraz że osoby które kupiły tez się chwalą ale nie potrafię zrozumieć tych troli co ciągle trolujją forum . Jak można być takim człowiekiem żeby opluwać wszystko inne co nie twoje. Znajdźcie sobie trole inne zajęcie bo nikt was tu nie chce. Jesteście beznadziejni. Pozdrawiam Ala
Ufoludek
Gość
2020-11-10 13:16:24
Fachman, a dlaczego ludziom zadowolonym z zakupu mieszkania miałoby zależeć na wzroście ceny? Ja mam spoko mieszkanie (daleeeko od Odolan) i nie interesuje mnie jego obecna wartość bo nie planuję wyprowadzki. Jak ktoś kupił mieszkanie żeby w nim mieszkać a nie handlować, to zmiany cen nie są istotne. Co innego osoby sprzedające mieszkanie - albo zawodowo, albo na skutek niezadowolenia. Im będzie zależeć na podbiciu cen.
Polny
Gość
2020-11-16 14:04:16
Tak tak, kolejny etap stacji Kazimierz czyli już na dobre okno w okno z sąsiadem, będzie można powachać co sąsiad robi na obiad
Ja
Gość
2020-11-19 12:31:05
Tomku sprawdziłem stacja kazimierz sorry stary ale jeśli to jest twoim zdaniem lepsza cześć Odolan to raczej się z tym nie zgodzę + bloki mrówkowce okna w okna . To raczej jest masówka i raczej nie dla mnie.
Tomek
Gość
2020-11-20 05:50:19
Co dokładnie sprawdziłeś? Widok z okna zalezy od tego ktore mieszkanie wybierzesz - jak wszędzie.
Ja
Gość
2020-11-20 16:51:14
no byłem tam i dla mnie to nie jest lepsza część odolan a bloki mrówkowce - jak dla mnie to dziękuję
Odolanin
Gość
2020-11-20 18:24:00
Przy Fort Wola to zdecydowanie jedna z lepszych lokalizacji na Odolanach, najmniejsze korki do wyjazdu na Wolską, bliziutkl do zajezdni tramwajowej i przystanku
Konisław
Gość
2020-11-21 20:52:30
Jakoś mi się nie chce wierzyć że tam mieszkasz i nie zwróciłeś uwagi na tablice rejestracyjne.
Nie wiem jaki związek mają pochodzenie i cena mieszkań. Dzieci rolników często stać na dużo a wziąć kredyt na 30 lat na 40 metrową klitę to naprawdę żaden wyczyn. Mało tego, żeby na Odolanach kupić za 12k to naprawdę trzeba pochodzić z wioski albo Ukrainy i nie zdawać sobie sprawy jak wiele lepszych opcji można mieć w Warszawie za te pieniądze. I oczywiście spodziewam się teraz odpowiedzi od warszawiaków od wielu pokoleń, może nawet od weteranów powstania, mówiących że w Warszawie nie ma tak drugiego wspaniałego miejsca jak przemysłowe peryferia zwane Odolanami.
Oskar
Gość
2020-11-25 10:00:35
Budynek bardzo ładny (już widać) , projekt super - podoba się mi i żonie. Ceny wyższe niż obok ale fakt inne osiedle i te wyciszenia fajne. Obsługa bardzo ok - zastanawiamy się.
Rozsadny wybór
Gość
2020-11-25 10:51:26
Oskar poczytaj opinie na temat tej inwestycji zanim podejmiesz decyzje.
Oskar
Gość
2020-11-25 11:06:52
No właśnie poczytałem i byłem w biurze sprzedaży dzis rano. Z tego co zobaczyłem na miejscu i posłuchałem wokoło to cześć z tych opinii to bzdura . Jest cicho i fakt nic tam obok nie jeździ bo jest kawałek do Jana kazimierza . Żona w ciąży dla nas szkoła ok . Budynki wyglądają ślicznie. Cena fakt droższa ale mieszkanie które ogladaliśmy kosztuje 10160 zł/m2 więc bez tragedii będę jeszcze starał się negocjować a wyglad naprawdę super i te duże okna. Naprawdę nie rozumiem tych niektórych wpisów i zaczynam podejrzewać że to ich hejterzy lub konkurencja piszą te wpisy. Jeszcze się zastanowię i dovczytam zapisy w umowie. Chyba że polecisz mi cos fajnego obok chętnie sie zapoznam.
Arek
Gość
2020-11-25 11:14:10
Grupa no-lifeów zagląda na to forum i z niewiadomej przyczyny hejtuje Wolę Gabriela. Jedynym minusem tej inwestycji jest szkoła. Pozostałe teksty dotyczące betoniarek, cementowni to pieśń przeszłości, a sąsiedzi naprzeciwko to kłamstwo, między blokami jest duża odległość, znacznie większą niż w pozostałych inwestycjach. Nke kupuje bo szkoła by mi przeszkadzała, ale osiedle zalicza się do tych "pożądanych"
Rafał
Gość
Monika Wrzeniak
Gość
Andrzej
Gość
Tartak
Gość
Benek
Gość
Alexsander Wielki
Gość
Chuj na Kaczych Stopach
Gość
Betoniarki tam nie jeżdżą. A te, które jeżdzą po JK i Sowińskiego przeżyję. To tylko kawałeczek Sowińskiego/JK. Liczone w metrach. JK ma chodniki oddzielone pasem zieleni i drzew od drogi na tym odcinku. Mała rzecz a nie będę się bał, żeby dziecko rowerkiem jechało.
Hałas z Wolskiej nie jest problemem. Sprawdzałem wiele razy o różnych porach dnia. Samochody na tym odcinku Wolskiej jadą przeważnie powoli. Dużo większy hałas będzie w WOW woli, Dantexie czy Yanie. Wszędzie bezpośrednio od JK.
Korki nie są większe niż u konkurencji. A i tak samochodem nie jeżdżę.
Develie odradzam każdemu. Nawet tę wysoką wieżę. To jest dramat co tam powstaje. A plany mają takie same aż do torów za Progresją.
Cena? Może spadać albo nie. Miała spadać w marcu a nie spadła. Nie mam luksusu, żeby czekać kilka lat aż cena spadnie o 3%. Trafiłem moment gdzie był jeszcze wybór. Teraz już nie ma tak dużego. Nie kupuję pod inwestycję tylko dla siebie. Niedaleko na Nakielskiej termin oddania to 2023. Ceny od 12 w górę. Kto może czekać, niech próbuje.
Z plusów - w okolicy pełna infrastruktura - sklepy, restauracje, szkoła, ... Wiem, nie jest tak fajnie pod tym względem jak w śródmieściu, ale to nie śródmieście. To sypialnia. Są parki, które moje dzieci lubią i blisko do centrum. Zwłaszcza ronda Daszyńskiego/ONZ. Moi potencjalni pracodawcy się tam przenoszą. 3km od osiedla. Ze ścieżką rowerową, tramwajem i buspasem. Można szukać bliżej ronda. Trafiają się fajne mieszkania w podobnej cenie. Ale tam jest za dużo minusów na mnie.
Jakość osiedla na chwilę obecną też wydaję się ok. Jest sporo mieszkań 3-5 pokojowych. Jest szansa, że będzie więcej rodzin niż mieszkań typowo na wynajem. Nie jest to też blok na 15 pięter, których w okolicy nie brakuje.
Z minusów - wszechobecna ciasnota. Nie każdemu może też pasować jednolitość ludzi. Głównie młodych rodzin pracujących w korpo. Ale tyczy się do całych Odolan a zwłaszcza Ordona. Kwestia gustu.
Osiedle mogłoby być troche bardziej otwarte. Patio będzie ciasne. W Forcie Wola raczej nic nie powstanie.
Mam szczęście, że udało mi się kupić górne mieszkanie od strony kaskad. I uważam to za dobry wybór. Mieszkania niżej położone od wewnątrz już takiej przewagi nie mają.
Bardzo wstrzymywałbym się przed hejtowaniem tego osiedla ale w zachwyty też nie wpadam. Kto co lubi.
Pozdro
Wd40
Gość
Fachman
Gość
Bogaty
Gość
Ala
Gość
DIG
Gość
Develia/Robyg
Gość
Marcin
Gość
Marcin
Gość
Biura Sprzedaży Wola Gabriela
Gość
Fachman
Gość
Andrzej
Gość
Ala
Gość
Ufoludek
Gość
Polny
Gość
Ja
Gość
Tomek
Gość
Ja
Gość
Odolanin
Gość
Konisław
Gość
Nie wiem jaki związek mają pochodzenie i cena mieszkań. Dzieci rolników często stać na dużo a wziąć kredyt na 30 lat na 40 metrową klitę to naprawdę żaden wyczyn.
Mało tego, żeby na Odolanach kupić za 12k to naprawdę trzeba pochodzić z wioski albo Ukrainy i nie zdawać sobie sprawy jak wiele lepszych opcji można mieć w Warszawie za te pieniądze.
I oczywiście spodziewam się teraz odpowiedzi od warszawiaków od wielu pokoleń, może nawet od weteranów powstania, mówiących że w Warszawie nie ma tak drugiego wspaniałego miejsca jak przemysłowe peryferia zwane Odolanami.
Oskar
Gość
Rozsadny wybór
Gość
Oskar
Gość
Arek
Gość