Forum opinii Osiedle Stacja Grochów


 • Mieszkanieccc
  Gość
  2020-10-15 12:36:24
  Wiadomo ze nie jest idealnym miejscem. Tylko nie można już czytać tych bzdet bez pokrycia ze prawa strona jest beee bo tak po prostu jest.
  Oczywiście ze hałas z torów jest spory szczególnie jak przejezdzaja kible, lecz to daje też kozysci w postaci stacji SKM pod blokiem, coś za coś.
  Jeżeli chodzi o grunty, jak najbardziej je sprawdzałem. Największe zakłady były na terenach byłej mesko, dzisiejsza develia, i Skanska. W miejscu stacji Grochów nje były ulokowana fabryki, jedynie ostatnie lata fabryka Mieszka. No ale czekolady nie w puszczali raczej w grunt.
  Minusem jest też powietrze zanieczyszczone przez praskie kamienice.
  Widzę że twoje argumenty się skończyły na etapie nic nie jest idealne.... No wow odkrycie.
  Stacja Grochów etap pierwszy z tego co pamiętam rozeszły się w kilka miesięcy. Teraz dwa budynki powstające są już wyprzedane. Zaczynają budować 3 etap.
  Coś w tym chyba jest. Nie mówiąc o osiedlach Skanskiej i Develia gdzie również zaczynają następne etapy.
  Jak ja kupowałem mieszkanie w 2018 roku za 6800 za metr to nje widziałem nic innego w tej cenie z takimi perspektywami rozwoju okolicy.

 • Odolany
  Gość
  2020-10-16 14:48:10
  Grochow słaby.
  Polecam Odolany.

 • Tvn24
  Gość
  2020-10-16 22:22:25
  Odolany słabe po środku niczego, wygonić miejski.
  Grochów to Warszawa.

 • Jackoff
  Gość
  2020-10-17 10:55:45
  Grochow to wieś.
  Odolany centrum Warszawy, porownajcie sobie jak wygląda Jana Kazimierza a jak wygląda Przeworska, Zupnicza... Cholera kto o tych ulicach w życiu słyszał xD przecież to zadupie obok torów, bezpośrednio właściwie orzy torach bo masz 50 metrów. Przybij piątkę z maszynista

 • Mieszkaniec
  Gość
  2020-10-17 14:01:59
  Hahaha Odolany to centrum miasta.... No proszę cie.
  I co jak co ale osoby z Odolany nie mogą wypominać nikomu bliskości torów. Bo Odolany w całości to PKP plus skażona ziemia fosforem amoniaku na następne sto lat. Więc raczej nie wychylam się z tym idiotycznym myśleniem bo na ulicy ktoś cię może po prostu wysmiać. Przeworska to tak na prawdę AiatracNa lub Szaserów czyli ulice które są znane w całej Warszawie a te na Od planach nawet nie wiem czy są tam wyznaczone chkdniki czy ludzie chodzą poboczem wzdłuż ulic osiedlowych z kostki brukowej.

 • Edward
  Gość
  2020-10-17 15:45:26
  Co to jest "fosfor amoniaku"? Zrób nam i sobie tą przyjemność i przestań wypowiadać się w tematach o których nie masz pojęcia, robisz z siebie idiotę.

 • Mieszkanieccc
  Gość
  2020-10-17 17:51:46
  No ok ale wiesz ze ty robisz z siebie idiotę od kilku już postow, próbujesz wybielić swoją najgorsza decyzje w życiu czyli kupno mieszkania na Odolanach tylko dlatego ze zwabili cię jak muche do lepu hasła Wola hehe może jeszcze powiesz ze tam jest blisko do metra.
  Robiłeś robisz i będziesz robił z siebie idiotę zakończę ta rozmowę bo na argumenty silne i potwierdzone ty wyzywasz mnie od idiotów fajna argumentacja.
  Ta część zapuszczonych terenów odolan wyrwanych PKP zawsze były terenami skazonymi i nic twój bunt tutaj nie zmieni. Radzę ci sprzedaj tego knota może coś zarobisz na tej swojej transakcji życia a fuuu. A napewno ochronisz siebie i swoją rodzinę przed chorobami układu oddechowego. Poczytaj doucz się bądź świadom wyborów tyle

 • Mieszkanieccc
  Gość
  2020-10-17 21:18:22
  Dziękuję ci za te słowa właśnie na to czekalem brak argumentów skończony wyzwiskami. Co za ulga niech to zobaczą
  Dziękuję jeszcze raz, nie musisz wylewać frustracji za zła decyzje w słowach na forum. Po prostu jesteś osoba mało zaradna z pewnością mało inteligentna. Nie wiem jeżeli nie masz na tyle wiedzy pójdź do jakiejś kancelarii może uda się odkręcić zakup tego mieszkania na Odolanach kredyt na 30 lat w terenach skażonych to nie koniec świata ale napewno niebezpieczna rzecz, jak chcesz mogę ci pomoc lubię pomagać takim frustratów którzy błądza w zyciu. Takim małym nieudacznikom

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.