Glovo wynajmuje biuro w wieżowcu w Śródmieściu


2023.06.05
Autor: Bartosz Motorek
Najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w Polsce zdecydowała się na wynajęcie biura w wieżowcu zlokalizowanym przy alei Jana Pawła II w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.

Glovo, które w Polsce działa od ponad 3 lat zdecydowało się na wynajęcie całego piętra w biurowcu Q22 przy alei Jana Pawła II 22. Wnętrza nowych biur śródmiejskiego wieżowca nawiązują wyglądem i stylem do głównej siedziby firmy w Barcelonie, Yellow Park. Biuro zostało dostosowane przez Tetris. W poszukiwaniu nowej lokalizacji doradzała agencja JLL.

Nowy najemca wieżowca Q22 to najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w naszym kraju. Dziś zarówno biznesowa, jak i technologiczna część Glovo działa w Polsce, która jest drugim co do wielkości hubem po Hiszpanii, gdzie firma opracowuje i wdraża technologie dla wszystkich 25 krajów, w których Glovo jest obecne.

Q22 położony jest niedaleko Dworca Centralnego i oferuje łącznie na 42 kondygnacjach naziemnych 54 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec, który został ukończony w 2016 roku posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Wśród najemców wieżowca znajdują się takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.

Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.