Glovo wynajmuje biuro w wieżowcu w Śródmieściu
Najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w Polsce zdecydowała się na wynajęcie biura w wieżowcu zlokalizowanym przy alei Jana Pawła II w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.
Glovo, które w Polsce działa od ponad 3 lat zdecydowało się na wynajęcie całego piętra w biurowcu Q22 przy alei Jana Pawła II 22. Wnętrza nowych biur śródmiejskiego wieżowca nawiązują wyglądem i stylem do głównej siedziby firmy w Barcelonie, Yellow Park. Biuro zostało dostosowane przez Tetris. W poszukiwaniu nowej lokalizacji doradzała agencja JLL.
Nowy najemca wieżowca Q22 to najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w naszym kraju. Dziś zarówno biznesowa, jak i technologiczna część Glovo działa w Polsce, która jest drugim co do wielkości hubem po Hiszpanii, gdzie firma opracowuje i wdraża technologie dla wszystkich 25 krajów, w których Glovo jest obecne.
Q22 położony jest niedaleko Dworca Centralnego i oferuje łącznie na 42 kondygnacjach naziemnych 54 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec, który został ukończony w 2016 roku posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Wśród najemców wieżowca znajdują się takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.
Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate.
Glovo, które w Polsce działa od ponad 3 lat zdecydowało się na wynajęcie całego piętra w biurowcu Q22 przy alei Jana Pawła II 22. Wnętrza nowych biur śródmiejskiego wieżowca nawiązują wyglądem i stylem do głównej siedziby firmy w Barcelonie, Yellow Park. Biuro zostało dostosowane przez Tetris. W poszukiwaniu nowej lokalizacji doradzała agencja JLL.
Q22 położony jest niedaleko Dworca Centralnego i oferuje łącznie na 42 kondygnacjach naziemnych 54 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec, który został ukończony w 2016 roku posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Wśród najemców wieżowca znajdują się takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.
Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-19 06:16:02
Pałac Kultury i Nauki w centrum zmian. Miasto planuje przebudowę Placu Defilad i budowę nowych ulic
-
2026-06-19 10:35:39
Aglomeracja śląska z nowym parkiem handlowym. Rusza budowa inwestycji w Lędzinach
-
2026-06-19 09:40:29
44 domy powstaną pod Konstancinem. Trwa budowa i sprzedaż
-
2026-06-19 09:11:17
4 pokoje na 50 mkw. Na Białołęce powstaje osiedle na ponad 200 mieszkań
-
2026-06-19 06:34:05
Kluczowa trasa na Dolnym Śląsku rośnie z miesiąca na miesiąc. Tak powstaje nowa S8
-
2026-06-18 12:00:14
170 apartamentów tuż nad Jeziorem Maltańskim. Ostatni budynek osiągnął stan surowy
-
2026-06-18 10:09:44
Południe Poznania z nową inwestycją Archicomu. Rusza przedsprzedaż mieszkań
-
2026-06-18 09:50:09
Duży park logistyczny powstanie w województwie śląskim. W planach ponad 100 tys. mkw. powierzchni
-
2026-06-18 09:36:39
Duński koncern uruchamia nowy zakład na Pomorzu. W obiekcie pracę znajdzie 500 osób
-
2026-06-18 09:24:14
Globalny gigant technologii otworzy biuro we Wrocławiu. Około 2 tys. mkw. wynajęte przy Legnickiej