Glovo wynajmuje biuro w wieżowcu w Śródmieściu
Najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w Polsce zdecydowała się na wynajęcie biura w wieżowcu zlokalizowanym przy alei Jana Pawła II w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.
Glovo, które w Polsce działa od ponad 3 lat zdecydowało się na wynajęcie całego piętra w biurowcu Q22 przy alei Jana Pawła II 22. Wnętrza nowych biur śródmiejskiego wieżowca nawiązują wyglądem i stylem do głównej siedziby firmy w Barcelonie, Yellow Park. Biuro zostało dostosowane przez Tetris. W poszukiwaniu nowej lokalizacji doradzała agencja JLL.
Nowy najemca wieżowca Q22 to najszybciej rozwijająca się platforma dostawcza w naszym kraju. Dziś zarówno biznesowa, jak i technologiczna część Glovo działa w Polsce, która jest drugim co do wielkości hubem po Hiszpanii, gdzie firma opracowuje i wdraża technologie dla wszystkich 25 krajów, w których Glovo jest obecne.
Q22 położony jest niedaleko Dworca Centralnego i oferuje łącznie na 42 kondygnacjach naziemnych 54 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec, który został ukończony w 2016 roku posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Wśród najemców wieżowca znajdują się takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.
Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate.
Glovo, które w Polsce działa od ponad 3 lat zdecydowało się na wynajęcie całego piętra w biurowcu Q22 przy alei Jana Pawła II 22. Wnętrza nowych biur śródmiejskiego wieżowca nawiązują wyglądem i stylem do głównej siedziby firmy w Barcelonie, Yellow Park. Biuro zostało dostosowane przez Tetris. W poszukiwaniu nowej lokalizacji doradzała agencja JLL.
Q22 położony jest niedaleko Dworca Centralnego i oferuje łącznie na 42 kondygnacjach naziemnych 54 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec, który został ukończony w 2016 roku posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Wśród najemców wieżowca znajdują się takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.
Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra