Apartamenty Dobra 32 - luksusowe apartamenty na warszawskim Powiślu

2019.06.05

Przy skrzyżowaniu ulic Dobrej i Zajęczej na warszawskim Powiślu powstaje apartamentowiec, który zaprojektowany został przez pracownię APA Wojciechowski.

290 cm wysokości mieszkań, największe penthousy o metrażu prawie 300 mkw z tarasem z widokiem na Wisłę, całodobowa recepcja z concierge czy naturalny kamień, drewno, mosiądz oraz naturalny fornir - to wyróżniki powstającej w Warszawie inwestycji pod nazwą Apartamenty Dobra 32.

Wiosną 2020 roku pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do luksusowego apartamentowca, który powstaje na warszawskim Powiślu, przy skrzyżowaniu ulic Dobrej i Zajęczej. Inwestycja oferuje zaledwie 18 apartamentów, z czego większość ma powyżej 100 mkw., a największe penthousy nawet niecałe 300 mkw.

Wyróżnikiem Apartamentów Dobra 32 są m.in. materiały wykończeniowe części wspólnych, gdzie głównie pojawi się naturalny kamień, drewno, mosiądz oraz naturalny fornir. Apartamentowiec z całodobową recepcją z concierge, a także niebanalną windą, bo inspirowaną Warszawą lat 20-tych. Kolejnym wyróżnikiem inwestycji jest obrotnica, która umili parkowanie w garażu, a dzięki której samochód w hali będzie można obracać za pomocą pilota.

Oddanie apartamentowca przy ulicy Dobrej 32 zaplanowano na wiosnę 2020 roku. Inwestorem jest spółka Powiśle BJK.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.