W tym roku otwarcie centrum handlowego w Siedlcach. Kolejne sklepy wśród najemców

2021.04.19

W miejscu po dawnej odlewni staliwa Stalchemak w Siedlcach trwa realizacja nowego retail parku - Stalchemia. Otwarcie nastąpi w drugiej połowie roku.

Stalchemia to obiekt typu convenience, który zlokalizowany będzie na działce przy ulicy Kard. Wyszyńskiego (DK nr 63) i Gen. Franciszka Kleeberga w Siedlcach. Inwestycja na przy jednym z największych osiedli mieszkaniowych w mieście, na terenie po dawnej odlewni staliwa Stalchemak zaoferuje ponad 6 000metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia.

Centrum handlowe składa się z trzech budynków, w których znajdzie się łącznie 10 sklepów i punktów usługowych, a także zewnętrzny parking samochodowy na 350 miejsc postojowych.

Wcześniej już informowaliśmy, że wśród najemców znajdą się m.in. Biedronka czy siłownia Xtreme Fitness Gyms. Teraz inwestor poinformował, że w Stalchemii otwarty zostanie także pierwszy w mieście sklep sieci Action oraz Pepco.

Otwarcie inwestycji w Siedlcach zaplanowano na III kwartał br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Park handlowy Stalchemia

Komentarze


 • Km
  Gość
  2021-04-19 12:44:00
  Jak to centrum jest otwarte już od kilku lat, działa biedronka i siłownia. Wgl to nawet nie nazywa się stalchemia

 • TATA
  Gość
  2021-04-19 12:45:13
  Taka duża powierzchnia a nie będzie ciucholandu. Szkoda.

 • Siedlczanka
  Gość
  2021-04-20 08:47:23
  Niech nie zapomną zrobić drogi dojazdowej divtdgo centrum id strony ulicy starowiejskiej. Imoze pezydalobybdie piszerzyc waskie gardlo na zwezajacym sie fosc mocno przejeździe na wyjeździe z teho xentrum w kierunku ulucy stsrowiejskiej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.