Osiedle Stacja Dom w Piasecznie z gotowymi mieszkaniami. Na początku 2023 roku ruszy budowa kolejnych


2022.11.09
Autor: Monika Kiereś
Gotowe są już mieszkania z IV etapu osiedla Stacja Dom w Piasecznie, które zaprojektowane zostało przez pracownię PDV Architekci & Studio DWA. Podwarszawski projekt deweloperski to wieloetapowa w segmencie premium.

Osiedle Stacja Dom zlokalizowane jest przy ulicy Mleczarskiej w Piasecznie składająca się z budynków wielorodzinnych, które powstaną w siedmiu etapach. Obecnie do użytku oddano obiekt z IV etapu inwestycji.

Gotowy budynek oferuje 28 mieszkań na sześciu kondygnacjach oraz 3 lokale handlowo-usługowe w parterze. W części podziemnej mieści się garaż samochodowy. Wszystkie mieszkania IV etapu, podobnie jak poprzednich, zostały wyprzedane.

Deweloper zapowiedział już, że na początku 2023 roku rozpocznie realizację V etapu osiedla Stacja Dom. W tej części inwestycji powstanie budynek wielorodzinny na około 90 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach.

Projekt architektoniczny osiedla w Piasecznie przygotowała pracownia PDV Architekci & Studio DWA, natomiast generalnym wykonawcą jest spółka Totalbud z Warszawy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.