Faktoria - pierwszy nowoczesny biurowiec w Konstancinie-Jeziorna


2019.10.21
Autor: Urbanity.pl
Jesienią 2020 roku oddany zostanie do użytku pierwszy nowoczesny budynek biurowo-usługowy w Konstancinie-Jeziorna. Faktoria powstaje na pofabrycznych terenach, przy ulicy Wojska Polskiego 5.

Pod Warszawą, w Konstancinie-Jeziorna przy ulicy Wojska Polskiego 5 trwa realizacja nowoczesnego budynku o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni GLA na poziomie 2 300 metrów kwadratowych. Pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca jesienią przyszłego roku.

Faktoria to 4-kondygnacyjny budynek, którego nazwa nawiązuje do historii miejsca – terenów pofabrycznych, na których od 1760 roku działała Fabryka Papieru. Inwestycja, która powstaje bliskim sąsiedztwie galerii handlowej „Stara Papiernia”, będzie pierwszym tak nowoczesnym tego typu projektem w mieście.

W budynku na trzech piętrach zaplanowano przestrzeń biurową, lokale usługowe oraz restaurację i kawiarnię. Faktoria oferuje moduły biurowe o metrażach od 35 do ponad 1000 mkw. Pierwszym najemcą obiektu została przychodnia medyczna - Klinika Grappa. Inwestor, spółka giełdowa Octava S.A., poszukuje obecnie również operatora restauracji oraz kawiarni na parterze Faktorii.

Zmotoryzowani pracownicy biurowca będą mogli zaparkować samochód na naziemnych miejscach parkingowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.