Faktoria - pierwszy nowoczesny biurowiec w Konstancinie-Jeziorna

2019.10.21

Jesienią 2020 roku oddany zostanie do użytku pierwszy nowoczesny budynek biurowo-usługowy w Konstancinie-Jeziorna. Faktoria powstaje na pofabrycznych terenach, przy ulicy Wojska Polskiego 5.

Pod Warszawą, w Konstancinie-Jeziorna przy ulicy Wojska Polskiego 5 trwa realizacja nowoczesnego budynku o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni GLA na poziomie 2 300 metrów kwadratowych. Pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca jesienią przyszłego roku.

Faktoria to 4-kondygnacyjny budynek, którego nazwa nawiązuje do historii miejsca – terenów pofabrycznych, na których od 1760 roku działała Fabryka Papieru. Inwestycja, która powstaje bliskim sąsiedztwie galerii handlowej „Stara Papiernia”, będzie pierwszym tak nowoczesnym tego typu projektem w mieście.

W budynku na trzech piętrach zaplanowano przestrzeń biurową, lokale usługowe oraz restaurację i kawiarnię. Faktoria oferuje moduły biurowe o metrażach od 35 do ponad 1000 mkw. Pierwszym najemcą obiektu została przychodnia medyczna - Klinika Grappa. Inwestor, spółka giełdowa Octava S.A., poszukuje obecnie również operatora restauracji oraz kawiarni na parterze Faktorii.

Zmotoryzowani pracownicy biurowca będą mogli zaparkować samochód na naziemnych miejscach parkingowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.