Ostrów Mazowiecka: Park handlowy w pełni wynajęty. Otwarcie w tym roku

2021.05.31

W powstającym w Ostrowi Mazowieckiej parku handlowym Melia Park wynajęta została ostatnia wolna przestrzeń. Ostatnim najemcą została jedna z największych polskich firm odzieżowych.

Grupa RWS Investment zakończyła komercjalizację inwestycji Melia Park powstającej w Ostrowi Mazowieckiej w województwie mazowieckim. W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu z jedną z największych polskich firm odzieżowych.

Park handlowy Melia Park powstaje na działce przy Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S8 na trasie Warszawa-Białystok. Obok znajduje się supermarket Kaufland oraz stacja paliw.

Inwestycja oferuje ponad 5 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej do wynajęcia, na której otwartych zostanie osiem sklepów o zróżnicowanych metrażach. Cały teren parku handlowego obejmuje natomiast obszar 7 100 mkw. Naziemny parking samochodowy przy obiekcie pomieści około 100 samochodów.

Zakończył się proces komercjalizacji parku handlowego. W Ostrowi Mazowieckiej znajdą się znane marki z branży odzieżowej, drogeryjnej, obuwniczej oraz RTV i AGD. Swe sklepy otworzą także dwie europejskie sieci dyskontów niespożywczych. Budowa rozpoczęła się w połowie 2020 roku i zakończy się w III kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Ona
    Gość
    2021-05-31 17:11:25
    Ale informacja, czyli wiem, że nic nie wiem!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.