Rozbudują Galerię Maxim w Legionowie pod nowe sklepy


2022.02.22
Autor: Urbanity.pl
W Legionowie pod Warszawą od kilku tygodni trwa rozbudowa Galerii Maxim, dzięki czemu mieszkańcy miasta zyskają nowy park handlowy.

W podwarszawskim Legionowie trwa rozbudowa i modernizacja popularnej w mieście Galerii Maxim, która zlokalizowana jest na działce przy ulicy Jerzego Siwińskiego 2. Inwestorem obiektu jest spółka PIR.

W ramach inwestycji dobudowany zostanie park handlowy, a także zmodernizowana zostanie obecnie działająca część galeryjna. Docelowo kompleks zaoferuje ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której funkcjonowało będzie około 35 sklepów marek sieciowych i lokalnych. Całość oferty uzupełniona zostanie częścią gastronomiczną, klubem fitness oraz kawiarniami i punktami usługowymi.

Po zakończeniu rozbudowy Galeria Maxim w Legionowie stanie się największym nowoczesnym centrum handlowym w mieście. Nadal operatorem spożywczym będzie sklep Biedronka, która po remodelingu otworzy swój market w najnowszym koncepcie. Zmotoryzowani klienci tej podwarszawskiej galerii będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na około 250 stanowisk.

Otwarcie Galerii Maxim po rozbudowie i modernizacji nastąpi jesienią bieżącego roku. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Mallson Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.