Centrum handlowe Dekada Grójec zostanie rozbudowane


2017.05.29
Autor: urbanity.pl
Spółka Dekada SA zdecydowała o powiększeniu swojego obiektu w Grójcu o 3 tys. mkw. GLA, co oznacza przyrost o ponad 50% w stosunku do jego obecnej wielkości. W nowo dobudowanej części znajdzie się nowy najemca ? JYSK. W nowej części znajdzie się również sklep Martes Sport, który przeniesie się na większą powierzchnię niż zajmował dotychczas.

Zlokalizowana przy ulicy Armii Krajowej Dekada Grójec jest centrum handlowym typu convenience. Po rozbudowie powierzchnia GLA obiektu będzie liczyć 8,7 tys. mkw. względem 5,7 tys. mkw., które zajmuje obecnie.

Nowy najemca - JYSK, to duńska, międzynarodowa sieć handlowa, mająca w swojej ofercie głównie wyposażenia domu i ogrodu. Obecnie sieć ta posiada w Polsce ponad 200 marketów w kilkudziesięciu miastach, głównie na południu i w centrum kraju.

Z kolei obiektów pod nazwą Dekada działa już w Polsce 11: w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. W niedalekich planach jest budowa kolejnych obiektów: w Nysie, w Koninie oraz Mińsku Mazowieckim.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.