Jakie sklepy w nowym parku handlowym w Ciechanowie?


2022.04.12
Autor: Urbanity.pl
Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy kolejnego parku handlowego w Polsce pod szyldem marki Vendo Park. Trei Real Estate Poland z inwestycją w Ciechanowie.

W Ciechanowie przy ulicy Gostkowskiej na działce o powierzchni 2,4 ha powstanie park handlowy Vendo Park, którego inwestorem jest międzynarodowy deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych - Trei Real Estate Poland. Otwarcie i pierwsze zakupy mieszkańcy miasta zrobią jeszcze w tym roku.

Vendo Park Ciechanów to parterowy kompleks handlowy dwóch budynków kategorii centrów convenience o łącznej powierzchni najmu na poziomie 6 000 metrów kwadratowych. Park handlowy oferował będzie osiem sklepów z różnorodną ofertą - dyskonty, jak i sklepy z elektroniką, odzieżowe, sportowe, drogerie, apteki, a także operatorzy spożywczy – w Ciechanowie będzie to Lidl. W budowanych przez Trei Real Estate Vendo Parkach znajdują się takie marki jak: drogerie (Rossmann i Hebe), sieci odzieżowe (Martes Sport, Sinsay, Top Secret, 4F), dyskonty (KiK, Pepco, Dealz, Action, Tedi) oraz sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz (Jysk) i elektroniką (Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD). W parkach handlowych jest również obecny operator spożywczy np. Lidl, Biedronka, Netto.

Poziom komercjalizacji inwestycji wynosi obecnie 50 proc. powierzchni najmu. Otwarcie Vendo Parku w Ciechanowie zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

Obecnie podobne projekty powstają w Otwocku oraz Skarżysku-Kamiennej, a już wkrótce ruszy budowa także w Mielcu i Szczecinie. W planach są parki handlowe w Łapach i Zambrowie oraz Siedlcach i Krakowie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.