Krynica-Zdrój z apartamentami inwestycyjnymi klasy premium - Aries Residence


2022.06.14
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Ponad 200 apartamentów w najwyższym standardzie, strefa wellness, restauracja, kawiarnia i sąsiedztwo stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka - tak prezentuje się projekt klasy premium - Aries Residence Krynica-Zdrój.

W otoczeniu sosnowego lasu i sąsiedztwie modnych kurortów w rejonie Czarnego Potoku powstanie kompleks dziesięciu kameralnych apartamentowców klasy premium pod nazwą Aries Residence Krynica-Zdrój. Z kompleksu rozpościerał się będzie panoramiczny widok na pasmo Jaworzyny Krynickiej.

W znanym kurorcie górskim powstanie kompleks z apartamentami inwestycyjnymi, który zaoferuje ponad 200 pokoi w najwyższym standardzie, strefę wellness, restaurację i kawiarnię. Najwyższe piętra Aries Residence to penthouse'y z tarasami widokowymi. Kilkadziesiąt apartamentów będzie wyposażonych w prywatne sauny, a oferta przewiduje także lokale z aneksami kuchennymi o metrażach od 32 do 66 mkw, które zostaną wykończone w standardzie 5 gwiazdek.

Przyszli użytkownicy apartamentowców będą mieli do dyspozycji m.in.: jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, widokowy coctail bar, narciarnię czy leśny plac zabaw. Aries Residence Krynica-Zdrój realizowana będzie w pięciu etapach, a finał prac nastąpić ma w II kwartale 2024 roku.

Apartamenty hotelowe oferowane są inwestorom w dwóch systemach zakupu: ze stałym zyskiem oraz w modelu 30-70%, w których właściciel czerpie 70% przychodów generowanych przez apart hotel. Zarządzaniem obiektu zajmie się spółka Platan Hotels & Resorts.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.