Pierwsze mieszkania w Apartamentach Jana z Kolna jeszcze w tym roku

2020.05.15

W Zielonej Górze trwa realizacja inwestycji Apartamenty Jana z Kolna, gdzie pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań jeszcze w tym roku.

Trwają zaawansowane prace budowlane nad realizacją Apartamentów Jana z Kolna, których deweloperem jest firma EBF Development. Inwestycja powstaje w dwóch etapach. Łącznie osiedle zaoferuje 381 mieszkań.

Deweloper zdradził, że budowa osiedla wyprzedza założony harmonogram. Pierwszy z etapów osiągnął już docelową wysokość piątej kondygnacji.

Pierwszy etap Apartamentów Jana z Kolna składa się z dwóch, czteropiętrowych budynków - jeden trzyklatkowy, drugi dwuklatkowy. W tej części osiedla powstaje 188 mieszkań o powierzchniach od 40 do 133 mkw. Ceny rozpoczynają się od 4 200 zł za mkw.

Prace postępują ze sporym wyprzedzeniem. Zamontowano stolarkę okienną, w większości wykonano elewację, rozpoczęto montaż balustrad balkonowych. W części klatek schodowych zostały już położone płytki, zamontowane windy, a ściany pomalowane. Wewnątrz zakończyły się prace instalacyjne i tynkarskie. Mieszkania przygotowywane są do odbiorów.

W drugim etapie osiedla powstaną dwa kolejne budynki, w których zaplanowano 193 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 40 do 133 mkw.

Pierwszy z budynków w ramach drugiego etapu został już postawiony, drugi wyrasta z ziemi, osiągnął poziom hali garażowej. Budowa tej części inwestycji zakończy się do 31 grudnia 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.