Dobiega końca realizacja mieszkań przy Jana z Kolna w Zielonej Górze


2021.03.16
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec 2021 roku oddane zostaną mieszkania, które powstają w ramach II etapu osiedla Jana z Kolna w Zielonej Górze. Deweloperem jest firma EBF Development.

W II etapie apartamentów Jana z Kolna w Zielonej Górze powstają dwa, 5-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdą się 193 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 40 do 133 metrów kwadratowych. Oferta obejmuje lokale dwu i trzypokojowe przestrzenie z aneksem kuchennym lub samodzielną kuchnią.

W ofercie sprzedaży pozostają mieszkania o powierzchniach od 64 do 116 mkw., a ich cena zaczyna się od 4 600 zł za mkw. Do każdego lokalu przypisana jest darmowa komórka lokatorska. Miejsca parkingowe zlokalizowane są zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na stanowiskach naziemnych wokół budynków.

Budowa osiedla Jana z Kolna osiągnęła już blisko 70 proc. zaawansowania. Obecnie prowadzone są prace elewacyjne, trwa montaż balustrad balkonowych, a wewnątrz mieszkań prace tynkarskie. Inwestycja ma być gotowa pod koniec IV kwartału 2021 roku.

I etap inwestycji w Zielonej Górze oddany został pod koniec 2020 roku. EBF Development prowadzi obecnie realizację kilku projektów mieszkaniowych w Zielonej Górze i Poznaniu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.