Nowy park handlowy w Piotrkowie Trybunalskim. Budowa ruszy jesienią


2022.08.16
Autor: Iwona Maślak
Kolejnym polskim miastem, w którym powstanie park handlowy pod szyldem N-Park będzie Piotrków Trybunalski. Napollo przedstawiło szczegóły inwestycji, wizualizacje i zapowiedziało, że jesienią rozpoczną się prace budowlane. Znane są już pierwsze sklepy, jakie otworzą się w ramach tego projektu.

N-Park to sieć popularnych parków handlowych w Polsce, które budowane są głównie w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Kolejna inwestycja firmy Napollo powstanie w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie po byłej Piotrkowskiej Fabryce Mebli, między ul. Sulejowską a obwodnicą. Budowa rozpocznie się jeszcze we wrześniu br. Obecnie inwestycja jest na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy.

Piotrkowski park handlowy zlokalizowany będzie przy ulicy Sulejowskiej, na działce w sąsiedztwie marketu budowalnego OBI. N-Park zaoferuje około 7 700 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia, na której otwarte zostaną sklepy m.in. z branży spożywczej, RTV i AGD, odzieżowej, beauty czy wnętrzarskiej. Lista najemców parku handlowego w Piotrkowie składa się z takich sieci jak: Stokrotka, RTV Euro AGD, Sinsay, Jysk, kaes. Klienci kompleksu będą mogli również skorzystać z oferty popularnej restauracji typu fast food - McDonald’s.

Dla zmotoryzowanych klientów centrum handlowego przygotowany zostanie naziemny parking samochodowy.

Według przedstawionej wizualizacji przez inwestora projektu, nowy park handlowy zostanie skomunikowany z marketem OBI.

Otwarcie parterowego N-Parku w Piotrkowie na terenie o powierzchni 3,38 ha nastąpić ma w II kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.