Forum opinii Osiedle Listopadowa


  • :)
    Gość
    2016-03-17 11:38:36
    Tzn. czego nie można? Zakładać tematy, pisać posty, głosować w ankietach - można.

  • ble
    Gość
    2016-03-17 15:33:23
    Mieszkaniec osiedla - Gość

    2016-03-17, 09:30:50
    nowe forum listopadowa.pl postawił chyba ktoś na komputerze z lat 90 bo oprócz logowania nic więcej nie można...

    raczej ktos kto to napisal ma albo dwie lewe rece albo sam uzywa komputera z lat 90 hahaha

  • mila
    Gość
    2016-04-06 09:24:32
    http://bip.uml.lodz.pl/_plik.php?id=44138
    Podjqcie uchwaly w sprawie przystqpienia do sporzqdzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla czqSci obszaru miasta todzi poiozonej w rejonie ulic: Hyrnej, Listopadowej i Dqbowskiego podyktowane jest ochronq istniejqcego stanu zagospodarowania w rejonie ulicy Listopadowej, zrealizowanej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i kolizjq tej inwestycji z wytrasowanym korytarzem ul. Listopadowej, w obowiqzujqcym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla czqSci obszaru miasta Eodzi, polrotonej na terenie osiedla Stoki w rejonie ulic: Telefonicznej, Giewont, Rysy, Dqbowskiego, Hyrnej ipomorskiej, do terenu kolejowego, przyjqtym uchwdq Nr LXVIIV1471/13 Rady Miejskiej w Eodzi z dnia 11 wrzeSnia 2013 r. Planowana droga publiczna klasy zbiorczej stanowi wazny element ukiadu drogowego, powiqzany z systemem komunikacyjnym miasta. Waiqc interes publiczny i interesy prywatne, w tym zgiaszane wnioski o zmianq obowipujqcego miejscow

  • mua
    Gość
    2016-04-25 09:53:05
    Ciekawe, jak teraz będzie przebiegała droga.

  • gosc
    Gość
    2016-04-26 17:59:25
    parkingiem

  • ***
    Gość
    2016-05-04 08:57:21
    no raczej już nie

  • gosc
    Gość
    2016-05-29 08:29:12
    osiedle beznadziejne transport .0.

  • JJ
    Gość
    2016-05-30 17:46:42
    3 minuty od osiedla jeżdżą autobusy. W nocy jest Nka.

  • inka
    Gość
    2016-07-26 10:32:53
    jest tam taka cisza i spokoj, nie slychac zadnyc przejezdzajacych samochodow, rano tylko cwierkanie ptakow, super tu jest!:)

  • Nowa
    Gość
    2016-09-09 13:11:02
    Mnie się to osiedle spodobało bardzo. Blisko Pomorska i autobusy, całkiem blisko do krańcówki 12. A co do miejscowego planu zagospodarowania, to został zatwierdzony po wydaniu pozwolenia na budowę i wokół jest całe mnóstwo pustego miejsca na poprowadzenie dróg.

  • Alkazator 25 przez 12
    Gość
    2016-11-22 08:14:32
    Witam, co powstanie na pustym polu?, kolejne osiedle?

  • Rafał
    Gość
    2018-09-30 12:57:30
    czy wiadomo co za kolejne osiedle budują na listopadowej?

  • Karo
    Gość
    2020-08-25 17:44:20
    Dzień dobry. Na Listopadowej powstaje kolejne osiedle Natura Park. Powstające tam budynki mają mieć po 4 kondygnacje. To nie jest zgodne z prawem, jak i gdzie można zgłosić sprzeciw?

  • dno
    Gość
    2020-08-27 18:50:00
    Żenada - tyle mogę napisać. Od niespełna roku pierwszy etap inwestycji powinien być zamieszkany, a nie jest. Kontakt z panem deweloperem jest mocno ograniczony, a jeśli już się uda pozostawia on wiele do życzenia. Arogancja i przerzucanie winy na nas, jako nabywców, że pytamy i dociekamy prawdy. Tylko inwestując swoje pieniądze jak można siedzieć spokojnie i czekać przy tak wielkim poślizgu. Brak kultury i szacunku. Odnoszę wrażenie, że inwestycja realizowana jest przez osoby dopiero raczkujące w deweloperce. Odradzam zakup mieszkań od tego dewelopera. Mając na uwadze to co przechodzimy jako nabywcy pierwszego etapu niech kolejni nie dadzą się nabrać na piękny prospekt i opowieść o tym jak szybko będą odbiory.

    Na stronie dewelopera informacja o zamieszkaniu pierwszego etapu niestety jest nieprawdziwa. Szkoda że nawet tutaj oszukuje ludzi a przecież tak łatwo to zweryfikować przyjeżdżając na osiedle.
    Odradzam rok opóźnienia.Mamy sierpień A zapowiada się że w tym roku nie zostaną oddane mieszkania.Deweloper ma to gdzieś.Podnosi głos na klientów nie da dojść do słowa.

    Utrudniony kontakt.Nie informuje o niczym.Nie polecam.Nie kupiła bym od tego Pana nawet budy dla psa.Wykonanie jest niezgodne z całą wizualizacją która była przedstawiana przed sprzedażą .Balkony dzieli pleksa... okna uszkodzone barierki zardzewiale.Elewacja brudna.Tragicznie to wygląda.

    Niestety nie polecam kupna mieszkania w tej inwestycji. Mimo obietnic niemalże od roku nie możemy zamieszkać w mieszkaniu które kupiliśmy w l etapie. Mnóstwo zaniedbań ze strony dewelopera, ciągłe przekładanie terminu oddania mieszkania i przede wszystkim brak przepływu informacji. Gdyby nie wiele działań na własną rękę ze współpracą z zaangażowanymi w odbiór budynku organami, deweloper nie czuł by potrzeby prowadzenia tej inwestycji do końca. Na obecna chwilę nie mam informacji kiedy mieszkanie zostanie nam oddane do użytkowania i czy w ogóle. Jest to bardzo stresujące i dołujące, szczególnie widząc zaangażowanie dewelopera w intensywną sprzedaż kolejnych etapów. Nie polecam jeśli chcecie Państwo zamieszkać w nowym własnym mieszkaniu, bo tutaj jest to fikcją !
    ważajcie na okna w mieszkaniach. W mieszlaniu na parterze 5 okien balkonowych i wszystkie nie są uchylne. Można tylko otworzyć lub zamknąć. A sa to jedyne okna w mieszkaniu. Nikt o tym nie informuje kupujacych. Rury wentylacyjne w kuchni /aneksie wychodzą przed obrys górnych szafek właściwie w każdym mieszkaniu gdzie popadnie. Miejsce na schody w lokalach dwupoziomowych powoduje tylko mozliwisc zamontowania schodow niewygodnych strychowych lub też schody przechodzą przez drzwi. Masakra. Ładne wizualnie. Poza tym masakra.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.