Forum opinii Murapol Nowa Przędzalnia


 • Oskar
  Gość
  2021-05-17 05:31:37
  Witam Wszystkich, chciałem prosić o poradę. Niedługo chciałbym odebrać mieszkanie (IV etap) i dzisiaj zobaczyłem blok z zewnątrz...trochę się przeraziłem, dlatego że niby nowy blok, a wygląda jakby miał kilka lat...aż się boje co będzie wewnątrz mieszkania. Czy mam jakiś wpływ przy odbiorze na to jak wyglądają części wspólne klatka etc.? Z góry dziękuję za pomoc.

 • Maria
  Gość
  2021-05-21 18:09:24
  Polecam super osiedle

 • gosc
  Gość
  2021-05-25 09:59:24
  Rok temu kupiłem mieszkanie w tej lokalizacji i wiem, że nie będę mial kłopotu z wynajęciem go.Sasiad po tygodniu znalazł najemców i to w rynkowej cenie.
  To po prostu inwestycja w super lokalizacji.
  Malkontentów tu sporo jednak pamiętajcie by kierować się swoim rozumem.

 • Nenufar
  Gość
  2021-07-03 20:11:14
  PRL wiecznie żywy,kto dziś takie bloki buduje haha !?

 • MARINA
  Gość
  2021-07-03 23:40:44
  PRL ?skądże wtedy były ładniejsze...to obory i obozowiska.. jak można to kupić z premedytacją ? szok!

 • cycu
  Gość
  2021-07-08 19:00:30
  Pochwalcie się w jakich wy super miejscach mieszkacie

 • Nenufar2
  Gość
  2021-07-08 23:56:48
  zamilcz i zawstydź się....jak przejeżdżam wróblewskiego od razu mam wymioty.. kogo Ty bronisz?
  https://www.otodom.pl/pl/oferta/dostepne-od-reki-4pok-2balk-55m-miejsce-parkingowe-ID4cgUh.html?fbclid=IwAR26yQ7frZHG7HMOzS6lOmIeBlr1Ni12aa2c3UTwE6kyViYMqYtB0KAL-Bw

  jakim trzeba być bezczelnym by nazywać to apartamentowcem , 55 m w 4 pokojach?
  Deweloper mami słoików a nabywcy szukają głupszych od siebie! wykończenie masakra...tak kiedyś oddawało się obory dla zwierząt.. w takim stanie. To jakaś proradziecka noclegownia...cofamy się do stanu powojennego lub wojennego.
  Salon (dobre sobie)z aneksem 17m czyli pokój ile ma 12 m? Trzy pokoje po 9 m? W PRL w takim metrażu były 3 pokoje , w nowszych blokach góra 2.
  Nazywacie to apartamentami? To kompromitacja deweloperki i tego miasta że pozwala takim firmom tak zabudowywać przestrzeń w tak ordynarny , sposób stawiając taka brzydotę...w szczerym polu to stawiać dla bezdomnych ..ludzie za to płacą i kupują???????????????

 • Marta
  Gość
  2021-07-11 07:05:10
  To słynne łódzkie premium:)
  Przyznam szczerze nie spodziewałam się że można taki koszmarek postawić blisko centrum Łodzi.
  Jakim trzeba być zdesperowanym człowiekiem który to nabędzie z własnej woli. Średnia wieku nabywcy to chyba 25 lat oraz ukraińsko-słoikowa społeczność.
  Takich bubli to nie stawiano od 2 dekad zapewne. Współczuję. Mam nadzieję że Murapol dostanie nagrodę za to osiedle. Te foty z linku powyżej są porażające.

 • Gość
  Gość
  2021-09-29 11:52:56
  Murapol jest chyba najgorszym developer, ceny są ogromne za mieszkania a wykończenie ma dużo do życzenia już nie wspominając o bardzo poważnych usterkach jak np. zalania które są notoryczne, po czym umywają ręce i udają jak by sprawy nie było jak wyschnie to wyschnie,

 • Mieszkaniec
  Gość
  2021-11-19 18:55:50
  Zapraszamy osoby które chcą kupić mieszkanie od murapolu do Bloku 21H, ul. Wróblewskiego aby zobaczyć korytarz i klatkę schodową. Wilgoc, smrod i aktualna awaria instalacji centralnego której końca nie widać. Oczywiście to jest tylko jedna z kwestii ktora Pantwa moze spotkać kupując mieszkanie na tym osiedlu. Zapraszamy

 • gorek
  Gość
  2021-11-19 20:26:00
  Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tych obór.. poza słoikami i uchodźcami.

 • gorek
  Gość
  2021-11-19 20:28:47
  Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tych obór.. poza słoikami i uchodźcami.

 • Gość
  Gość
  2021-11-20 10:02:01
  Zapraszamy osoby które chcą kupić mieszkanie od murapolu do Bloku 21H, ul. Wróblewskiego aby zobaczyć korytarz i klatkę schodową. Wilgoc, smrod i aktualna awaria instalacji centralnego której końca nie widać. Oczywiście to jest tylko jedna z kwestii ktora Pantwa moze spotkać kupując mieszkanie na tym osiedlu. Zapraszamy

 • leon
  Gość
  2021-11-20 11:49:21
  Tragedia!
  Niby profesjonaliści a po 1,5 roku okazuje się że jest awaria instalacji CO, ponieważ instalacja jest niezabezpieczona i rury korodują. Najgorsze jest to że doskonale wiedzieli co źle zrobili, zwłaszcza po ujawnieniu się awarii w listopadzie 2020 i co i nic z tym nie zrobili! Niestety ucierpieli mieszkańcy kolejnego bloku ale nie tylko z powodu braku ogrzewania w mieszkaniach. Został zalany cały blok w ściany została wpompowania woda z nieszczelnej instalacji CO. W efekcie zalane mieszkania, zniszczone podłogi drzwi, meble, grzyb na ścianach.
  A Murapol nie reaguje na zgłoszenia, reklamacje, skargi. Postawieni niższego szczebla pracownicy tylko tłumacza się ze oni biedni nic nie mogą to dział kontrolingu zatwierdza umowy z podwykonawcami i trzeba czekać.
  To już 3 bloki które ucierpiały na Wroblewskiego pozostałe to kwestia czasu.
  Także brak śmietników i wąskie miejsca parkingowe to pikuś!
  Brak miejsc parkingowych.
  Usterki w mieszkaniach, których nie chcą naprawić.
  Rok temu złożyliśmy reklamację, odnośnie samoistnego pęknięcia wewnętrznej szyby w oknie (co według rzeczoznawcy zostało spowodowane naprężeniami budynku) - oczywiście bez odzewu w tej sprawie.
  Od grubo ponad pół roku rozkopana klatka schodowa co nie sprzyja bezpieczeństwu (drzwi do bloku są ciągle otwarte), ale przede wszystkim mieszkają tutaj rodziny z dziećmi, a przejazd z wózkiem przez korytarz przypomina przeprawę na drugi brzeg Amazonki.
  Wraz z mieszkańcami planujemy złożyć wniosek do sądu, ponieważ ignorancja dewelopera oraz administracji mKwadrat przechodzi już wszelkie granice tolerancji.

 • Joanna
  Gość
  2021-11-20 16:19:18
  Drodzy sąsiedzi- niestety dalej drążę sprawę bloku H i wykopalisk- czynności te zostały zaprzestane i nie wiadomo kiedy ruszą, woda wesoło stoi w dole o zabezpieczeniu przejść nie wspomnę- wspomnę za to, że w moim mieszkaniu zaczyna odpadać tynk, najprawdopodobniej u was za chwilę, lub już teraz sytuacja wygląda podobnie. Gorąca prośba, proszę żebyśmy jeszcze raz się zebrali i szturmem ruszyli na murapol- kierownik robót już się tym nie zajmuje, a kolejny pan, który przejął sprawę czeka na projekt zamienny- i teraz proszę o chwilę skupienia, mamy ruch żeby wysłać skargę do WINB-u bo murapol skorzystał z materiałów innych niż te, które deklarował przy odbiorze, w momencie złożenia projektu zamiennego do urzędu (oczywiście procedura może potrwać do 60 dni) wytrąca nam się dość ważną kartę przetargową, oraz brak możliwość złożenia skargi. Z tego co wiem skargi możemy składać do UOKiK, rzecznika praw obywateli, PINB, WINB, kochanego murapolu i szanownej administracji. Zastanawia mnie jeszcze jakaś ciekawa gazetka, która pewnie z chęcią przyjrzy się tematowi. Jeśli macie jakieś pomysły czy sugestie to bardzo proszę o wypowiedź- bo przysięgam, że kupię Rudego 102 i pojadę osobiście do Bielska.

 • Krzysztof
  Gość
  2021-11-27 18:34:43
  Pytanie skąd leci woda, bo instalacje wyłączone z obiegu a woda napływa.. oprócz tego dzis widziałem jak woda sączyła się z wentylacji, oczywiście zgłoszone. Otrzymałem informacje, że może z dachu. Tragedia !

 • kret
  Gość
  2021-11-28 18:33:48
  Nigdy nie pojmę , jak można kupować mieszkania od firmy o tak zerowej reputacji.

 • Filipek
  Gość
  2021-12-29 18:09:16
  Drodzy sąsiedzi, w związku z licznymi problemami z wyciekami wody i zalaniami mieszkań, postanowiłem spróbować nagłośnić sprawę w mediach. Skontaktowałem się m.in z programem sprawa dla reportera, gdzie dostałem zielone światło pod warunkiem, że zgłosi się więcej poszkodowanych osób.
  Jeżeli ktoś z Państwa czuje się oszukany, pokrzywdzony przez dewelopera i chciałby coś z tym zrobić, proszę o kontakt ze mną. Na FB są FOTY.

 • Gość
  Gość
  2022-01-14 20:55:06
  Woda się leje. Nie wierzysz? Wejdz do klatki w bloku H. Deweloper zbywa mieszkańców, obiecuje kolejne terminy naprawy po błędach wykonawczych i ich nie dotrzymuje - nic nie robi. Administrator twierdzi ze, informuje dewelopera o usterkach natomiast nie ma na niego wpływu. Cyrk.

 • filip
  Gość
  2022-04-23 17:33:38
  Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera.
  To co przeżywam ja i inni mieszkańcy tego osiedla to koszmar. W moim bloku na parterze na 11 mieszkań, 9 jest zalanych z różnych przyczyn : centralne ogrzewanie, zasilanie wody, kanalizacja, woda deszczowa. Woda leje się w garażu podziemnym, ściany w mieszkaniach są mokre na 30-50 cm, praktycznie w całym mieszkaniu, posadzka pod gresem jest cała mokra(u mnie dzisiaj była mierzona wilgotność i wynosi ponad 40% gdzie normą jest 12%).
  Dodałem zdjęcia nie tylko swojego mieszkania, ale również zalań/zawilgoceń na klatkach, w innych mieszkaniach i innych blokach.
  Jestem w kontakcie z wieloma osobami, które mają podobne problemy w różnych inwestycjach murapolu.
  Jeśli nie chcesz przechodzić tego co ja i wiele innych osób, nie kupuj mieszkania od tego dewelopera

  Tragedia, każdy kolejny blok idzie z nimi do sądu. I naprawde tu nigdy nie chodzi o pierdoły zdecydowanie odradzamy tego "dewelopera"

 • gość
  Gość
  2022-10-22 08:05:42
  Mam wątpliwą przyjemność wynajmować mieszkanie na tym osiedlu. Większość mieszkańców to osoby z ukrainy i młodzi ludzie w wieku 20-25 lat więc jeśli szukasz spokoju to tutaj go nie znajdziesz. W weekendy jest bardzo głośno, po osiedlu kręci się pijana młodzież, słychać krzyki i muzykę z balkonów. Osiedle nie jest zamykane żadnym szlabanem więc każdy może sobie wchodzić i wychodzić przez co po obiekcie kręcą się np. bezdomni czy osoby wpychające tony ulotek za wycieraczki samochodów. Miejsca parkingowe to jakiś żart, można sobie na nich postawić rower, bo jeśli postawisz samochód to możesz mieć problem żeby z niego wysiąść chyba, że sąsiednie miejsce jest akurat puste. Natomiast najgorszy jest smród wydobywający się z kratek wentylacyjnych raz na kilka dni.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.