Forum opinii Murapol Nowa Przędzalnia


 • Oskar
  Gość
  2021-05-17 05:31:37
  Witam Wszystkich, chciałem prosić o poradę. Niedługo chciałbym odebrać mieszkanie (IV etap) i dzisiaj zobaczyłem blok z zewnątrz...trochę się przeraziłem, dlatego że niby nowy blok, a wygląda jakby miał kilka lat...aż się boje co będzie wewnątrz mieszkania. Czy mam jakiś wpływ przy odbiorze na to jak wyglądają części wspólne klatka etc.? Z góry dziękuję za pomoc.

 • Maria
  Gość
  2021-05-21 18:09:24
  Polecam super osiedle

 • gosc
  Gość
  2021-05-25 09:59:24
  Rok temu kupiłem mieszkanie w tej lokalizacji i wiem, że nie będę mial kłopotu z wynajęciem go.Sasiad po tygodniu znalazł najemców i to w rynkowej cenie.
  To po prostu inwestycja w super lokalizacji.
  Malkontentów tu sporo jednak pamiętajcie by kierować się swoim rozumem.

 • Nenufar
  Gość
  2021-07-03 20:11:14
  PRL wiecznie żywy,kto dziś takie bloki buduje haha !?

 • MARINA
  Gość
  2021-07-03 23:40:44
  PRL ?skądże wtedy były ładniejsze...to obory i obozowiska.. jak można to kupić z premedytacją ? szok!

 • cycu
  Gość
  2021-07-08 19:00:30
  Pochwalcie się w jakich wy super miejscach mieszkacie

 • Nenufar2
  Gość
  2021-07-08 23:56:48
  zamilcz i zawstydź się....jak przejeżdżam wróblewskiego od razu mam wymioty.. kogo Ty bronisz?
  https://www.otodom.pl/pl/oferta/dostepne-od-reki-4pok-2balk-55m-miejsce-parkingowe-ID4cgUh.html?fbclid=IwAR26yQ7frZHG7HMOzS6lOmIeBlr1Ni12aa2c3UTwE6kyViYMqYtB0KAL-Bw

  jakim trzeba być bezczelnym by nazywać to apartamentowcem , 55 m w 4 pokojach?
  Deweloper mami słoików a nabywcy szukają głupszych od siebie! wykończenie masakra...tak kiedyś oddawało się obory dla zwierząt.. w takim stanie. To jakaś proradziecka noclegownia...cofamy się do stanu powojennego lub wojennego.
  Salon (dobre sobie)z aneksem 17m czyli pokój ile ma 12 m? Trzy pokoje po 9 m? W PRL w takim metrażu były 3 pokoje , w nowszych blokach góra 2.
  Nazywacie to apartamentami? To kompromitacja deweloperki i tego miasta że pozwala takim firmom tak zabudowywać przestrzeń w tak ordynarny , sposób stawiając taka brzydotę...w szczerym polu to stawiać dla bezdomnych ..ludzie za to płacą i kupują???????????????

 • Marta
  Gość
  2021-07-11 07:05:10
  To słynne łódzkie premium:)
  Przyznam szczerze nie spodziewałam się że można taki koszmarek postawić blisko centrum Łodzi.
  Jakim trzeba być zdesperowanym człowiekiem który to nabędzie z własnej woli. Średnia wieku nabywcy to chyba 25 lat oraz ukraińsko-słoikowa społeczność.
  Takich bubli to nie stawiano od 2 dekad zapewne. Współczuję. Mam nadzieję że Murapol dostanie nagrodę za to osiedle. Te foty z linku powyżej są porażające.

 • Gość
  Gość
  2021-09-29 11:52:56
  Murapol jest chyba najgorszym developer, ceny są ogromne za mieszkania a wykończenie ma dużo do życzenia już nie wspominając o bardzo poważnych usterkach jak np. zalania które są notoryczne, po czym umywają ręce i udają jak by sprawy nie było jak wyschnie to wyschnie,

 • Mieszkaniec
  Gość
  2021-11-19 18:55:50
  Zapraszamy osoby które chcą kupić mieszkanie od murapolu do Bloku 21H, ul. Wróblewskiego aby zobaczyć korytarz i klatkę schodową. Wilgoc, smrod i aktualna awaria instalacji centralnego której końca nie widać. Oczywiście to jest tylko jedna z kwestii ktora Pantwa moze spotkać kupując mieszkanie na tym osiedlu. Zapraszamy

 • gorek
  Gość
  2021-11-19 20:26:00
  Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tych obór.. poza słoikami i uchodźcami.

 • gorek
  Gość
  2021-11-19 20:28:47
  Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tych obór.. poza słoikami i uchodźcami.

 • Gość
  Gość
  2021-11-20 10:02:01
  Zapraszamy osoby które chcą kupić mieszkanie od murapolu do Bloku 21H, ul. Wróblewskiego aby zobaczyć korytarz i klatkę schodową. Wilgoc, smrod i aktualna awaria instalacji centralnego której końca nie widać. Oczywiście to jest tylko jedna z kwestii ktora Pantwa moze spotkać kupując mieszkanie na tym osiedlu. Zapraszamy

 • leon
  Gość
  2021-11-20 11:49:21
  Tragedia!
  Niby profesjonaliści a po 1,5 roku okazuje się że jest awaria instalacji CO, ponieważ instalacja jest niezabezpieczona i rury korodują. Najgorsze jest to że doskonale wiedzieli co źle zrobili, zwłaszcza po ujawnieniu się awarii w listopadzie 2020 i co i nic z tym nie zrobili! Niestety ucierpieli mieszkańcy kolejnego bloku ale nie tylko z powodu braku ogrzewania w mieszkaniach. Został zalany cały blok w ściany została wpompowania woda z nieszczelnej instalacji CO. W efekcie zalane mieszkania, zniszczone podłogi drzwi, meble, grzyb na ścianach.
  A Murapol nie reaguje na zgłoszenia, reklamacje, skargi. Postawieni niższego szczebla pracownicy tylko tłumacza się ze oni biedni nic nie mogą to dział kontrolingu zatwierdza umowy z podwykonawcami i trzeba czekać.
  To już 3 bloki które ucierpiały na Wroblewskiego pozostałe to kwestia czasu.
  Także brak śmietników i wąskie miejsca parkingowe to pikuś!
  Brak miejsc parkingowych.
  Usterki w mieszkaniach, których nie chcą naprawić.
  Rok temu złożyliśmy reklamację, odnośnie samoistnego pęknięcia wewnętrznej szyby w oknie (co według rzeczoznawcy zostało spowodowane naprężeniami budynku) - oczywiście bez odzewu w tej sprawie.
  Od grubo ponad pół roku rozkopana klatka schodowa co nie sprzyja bezpieczeństwu (drzwi do bloku są ciągle otwarte), ale przede wszystkim mieszkają tutaj rodziny z dziećmi, a przejazd z wózkiem przez korytarz przypomina przeprawę na drugi brzeg Amazonki.
  Wraz z mieszkańcami planujemy złożyć wniosek do sądu, ponieważ ignorancja dewelopera oraz administracji mKwadrat przechodzi już wszelkie granice tolerancji.

 • Joanna
  Gość
  2021-11-20 16:19:18
  Drodzy sąsiedzi- niestety dalej drążę sprawę bloku H i wykopalisk- czynności te zostały zaprzestane i nie wiadomo kiedy ruszą, woda wesoło stoi w dole o zabezpieczeniu przejść nie wspomnę- wspomnę za to, że w moim mieszkaniu zaczyna odpadać tynk, najprawdopodobniej u was za chwilę, lub już teraz sytuacja wygląda podobnie. Gorąca prośba, proszę żebyśmy jeszcze raz się zebrali i szturmem ruszyli na murapol- kierownik robót już się tym nie zajmuje, a kolejny pan, który przejął sprawę czeka na projekt zamienny- i teraz proszę o chwilę skupienia, mamy ruch żeby wysłać skargę do WINB-u bo murapol skorzystał z materiałów innych niż te, które deklarował przy odbiorze, w momencie złożenia projektu zamiennego do urzędu (oczywiście procedura może potrwać do 60 dni) wytrąca nam się dość ważną kartę przetargową, oraz brak możliwość złożenia skargi. Z tego co wiem skargi możemy składać do UOKiK, rzecznika praw obywateli, PINB, WINB, kochanego murapolu i szanownej administracji. Zastanawia mnie jeszcze jakaś ciekawa gazetka, która pewnie z chęcią przyjrzy się tematowi. Jeśli macie jakieś pomysły czy sugestie to bardzo proszę o wypowiedź- bo przysięgam, że kupię Rudego 102 i pojadę osobiście do Bielska.

 • Krzysztof
  Gość
  2021-11-27 18:34:43
  Pytanie skąd leci woda, bo instalacje wyłączone z obiegu a woda napływa.. oprócz tego dzis widziałem jak woda sączyła się z wentylacji, oczywiście zgłoszone. Otrzymałem informacje, że może z dachu. Tragedia !

 • kret
  Gość
  2021-11-28 18:33:48
  Nigdy nie pojmę , jak można kupować mieszkania od firmy o tak zerowej reputacji.

 • Filipek
  Gość
  2021-12-29 18:09:16
  Drodzy sąsiedzi, w związku z licznymi problemami z wyciekami wody i zalaniami mieszkań, postanowiłem spróbować nagłośnić sprawę w mediach. Skontaktowałem się m.in z programem sprawa dla reportera, gdzie dostałem zielone światło pod warunkiem, że zgłosi się więcej poszkodowanych osób.
  Jeżeli ktoś z Państwa czuje się oszukany, pokrzywdzony przez dewelopera i chciałby coś z tym zrobić, proszę o kontakt ze mną. Na FB są FOTY.

 • Gość
  Gość
  2022-01-14 20:55:06
  Woda się leje. Nie wierzysz? Wejdz do klatki w bloku H. Deweloper zbywa mieszkańców, obiecuje kolejne terminy naprawy po błędach wykonawczych i ich nie dotrzymuje - nic nie robi. Administrator twierdzi ze, informuje dewelopera o usterkach natomiast nie ma na niego wpływu. Cyrk.

 • filip
  Gość
  2022-04-23 17:33:38
  Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera.
  To co przeżywam ja i inni mieszkańcy tego osiedla to koszmar. W moim bloku na parterze na 11 mieszkań, 9 jest zalanych z różnych przyczyn : centralne ogrzewanie, zasilanie wody, kanalizacja, woda deszczowa. Woda leje się w garażu podziemnym, ściany w mieszkaniach są mokre na 30-50 cm, praktycznie w całym mieszkaniu, posadzka pod gresem jest cała mokra(u mnie dzisiaj była mierzona wilgotność i wynosi ponad 40% gdzie normą jest 12%).
  Dodałem zdjęcia nie tylko swojego mieszkania, ale również zalań/zawilgoceń na klatkach, w innych mieszkaniach i innych blokach.
  Jestem w kontakcie z wieloma osobami, które mają podobne problemy w różnych inwestycjach murapolu.
  Jeśli nie chcesz przechodzić tego co ja i wiele innych osób, nie kupuj mieszkania od tego dewelopera

  Tragedia, każdy kolejny blok idzie z nimi do sądu. I naprawde tu nigdy nie chodzi o pierdoły zdecydowanie odradzamy tego "dewelopera"

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.