Budowa 6-ego etapu Barciński Park dobiega końca

2018.09.10

Wkrótce ukończona zostanie budowa VI etapu kompleksu mieszkaniowego Barciński w Łodzi, na placu budowy trwają już prace wykończeniowe.. To jednocześnie zwieńczenie prac przy jednej z największych w mieście inwestycji, którą SGI realizuje na terenie dawnej przędzalni Salomona Barcińskiego od 2006 roku. Całe osiedle to 800 mieszkań z czego 133 zostanie oddanych w ramach ostatniego etapu.

Barciński Park to nowe osiedle mieszkaniowe budowane w ramach odrestaurowanych zabudowań XIX fabryki należącej do łódzkiego przemysłowca. Ze starej zabudowy zachowano i zrewitalizowano komin oraz budynek ceglanej przędzalni w której powstały lofty. W ramach ostatniego etapu powstały trzy budynki mieszkalne mające od trzech do pięciu kondygnacji z mieszkaniami o powierzchni od 46 do 147 m2. Ostateczne zakończenie prac planowane jest na koniec 2018 roku. Inwestor informuje, że w sprzedaży zostały jeszcze mieszkania trzypokojowe o powierzchni 73 i 76 m2.

SGI to jeden z największych deweloperów w kraju. Pierwszą inwestycję w Łodzi rozpoczął w 2006 roku. Obecnie deweloper realizuje swoje inwestycje również w Warszawie, Szczecinie i Poznaniu.

Źródło: urbanity.pl

Inne wiadomości o Barciński Park, Barciński Park VI, SGI

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.