Bełchatów - herb

Bełchatów

Współtworzyli
Grand Grand
38
Frame Factory Frame Factory
11

Mapa

Frame Factory Sp. z o.o.

Adres
Brzozowa 8A
97-400 Bełchatów
woj. łódzkie

Informacje

Forma własności
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Status
aktywna
Adres email www
info@framefactory.pl
NIP
7692219562
Regon
101335018

Profil firmy Frame Factory

Oferta

FRAME FACTORY - największy w Polsce i Europie środkowej producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa szkieletowego przy zastosowaniu zintegrowanego systemu wytwarzania i projektowania FrameCad. Przy pomocy najnowszych technik komputerowych i doskonałego sprzętu produkcyjnego FRAME FACTORY może produkować precyzyjnie i efektywnie kompletne konstrukcje szkieletowe z ocynkowanej stali giętej na zimno. Celem strategicznym FRAME FACTORY jest upowszechnienie profesjonalnych i praktycznych rozwiązań dla wdrożenia lekkich konstrukcji budynków opartych na szkielecie stalowym.

Poziom zaawansowania systemu, stale prowadzone badania nad rozwojem produktów, atesty i wdrożone procedury zakładowej kontroli produkcji dają FRAME FACTORY znaczną przewagę nad konkurencją z krajów europejskich. FRAME FACTORY posiada własne biuro konstrukcyjne, które opracowuje projekty konstrukcyjne (w tym wykonawcze) budynków przy pomocy specjalistycznego oprogramowania, zintegrowanego z linią produkcyjną wytwórni. Pozwala to na realizację obiektów dostosowanych do indywidualnych wymagań inwestora lub użytkownika.

Produkowane przez FRAME FACTORY lekkie konstrukcje stalowe oferują wiele unikalnych korzyści dla inwestorów i użytkowników: szybkość projektowania i prefabrykacji, wysokie tempo montażu na budowie, trwałość i precyzję wykonania, odporność na korozję i czynniki biologiczne, niepalność, brak potrzeby zatrudniania wykwalifikowanego personelu i wynajmowania ciężkiego sprzętu, niższe koszty transportu. Budynki powstałe na bazie szkieletu stalowego dostarczanego przez FRAME FACTORY są lżejsze, bardziej odporne na drgania, nie wymagają sezonowania i przerw technologicznych, powstają szybko i posiadają lepsze parametry energetyczne w porównaniu z tradycyjnymi technologiami. Prace budowlane można prowadzić przez niemal cały rok. Szeroki wachlarz zastosowań lekkich konstrukcji stalowych zaczyna się od budynków mieszkalnych, a kończy na budynkach komercyjnych i przemysłowych.