Carrefour zastąpi Tesco w Galerii Olimpia w Bełchatowie


2020.03.06
Autor: Urbanity.pl
Sieć hipermarketów Carrefour otrzymała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wynajem powierzchni w bełchatowskiej Galerii Olimpia. Francuska spółka akcyjna zastąpi innego operatora spożywczego - sklep Tesco.

Hipermarket Carrefour stanie się głównym najemcą w Galerii Olimpia z największym sklepem o powierzchni 4 500 mkw. i będzie funkcjonował w formacie hipermarketu - bardziej kompaktowym. Sklep oferował będzie szeroką ofertę produktów świeżych, ekologicznych oraz marek własnych.

Obecnie pod szyldem Carrefour funkcjonuje w Polsce ponad 900 sklepów w sześciu różnych formatach - hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego.

Galeria Olimpia w Bełchatowie jest największym centrum handlowo-usługowym w regionie. Obiekt na działce przy ulicy Kolejowej 6 oferuje 33 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostało kilkadziesiąt znanych i popularnych marek. W części rozrywkowej bełchatowskiej galerii działa m.in. kino Helios. Olimpia wybudowana została w latach 2011-2012.

Inne wiadomości o Galeria Olimpia

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.