Kraków, Zielona Góra i Białystok z hotelami sieci Hilton

2020.06.29

Na terenie Polski pojawią się trzy nowe hotele spod marki Hampton by Hilton. Nowe obiekty mieścić się będą w Krakowie, Zielonej Górze i Białymstoku.

Hilton podpisał umowy, które dotyczą trzech nowych hoteli spod marki Hampton by Hilton w Polsce. Właściciele marki planują wzrost obecności Hampton by Hilton na rynku Polskim o dwie trzecie do roku 2022.

Pierwszy z obiektów to Hampton by Hilton Krakow Airport w pobliżu krakowskiego lotniska, który obecnie przechodzi rozbudowę. W hotelu oferowane będą 173 pokoje, a dzięki podpisaniu umowy franczyzowej pomiędzy Hiltonem i Vanezza Sp. z o.o., obiekt dołączy do ponad 600 hoteli marki znajdujących się w pobliżu lotnisk.

Z kolei w Białymstoku podpisana została umowa pomiędzy siecią Hilton a Rogowski Development Nova Sp. z o.o. BIS Sp. K., Hampton by Hilton Białystok to 122-pokojowy obiekt zlokalizowany w centrum miasta

Trzecia umowa franczyzowa podpisana została z Duda Development Sp. z o.o. oraz konsorcjum FB ANTCZAK. W ramach umowy Hampton by Hilton stanie się pierwszą międzynarodową marką hotelową obecną w Zielonej Górze. Hampton by Hilton Zielona Góra będzie hotelem, który zaoferuje 115 pokoi w obiekcie usytuowanym w centrum miasta w pobliżu najważniejszych połączeń drogowych i kolejowych z Niemcami oraz Polską centralną.

Obecnie w Polsce znajdują się 22 hotele firmy Hilton. Niedawno otwarty został Hilton Świnoujście Resort & Spa, a pod koniec roku otwarty zostanie Hampton by Hilton Łódź.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport, Hampton by Hilton

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.