Rusza realizacja inwestycji Ventus Apollo Business & Living

2017.11.16

Spółka Opara Budownictwo została generalnym wykonawcą obiektu wielofunkcyjnego Ventus Apollo Business & Living, który powstanie na działce przy alei IX Wieków Kielc 4 A w Kielcach. Inwestorem projektu jest kielecki Apolloplast.

Inwestycja Ventus Apollo Business & Living będzie kompleksem wielofunkcyjnym o powierzchni całkowitej wynoszącej 12 000 metrów kwadratowych. Obiekt podzielony zostanie na dwie niezależne enklawy: biurową o nazwie Ventus Apollo Business, oraz mieszkalną o nazwie Ventus Apollo Living.

Część mieszkaniowa składała się będzie z 50 lokali o zróżnicowanych metrażach w południowej części budynku. Mieszkania wyposażone w balkony oraz tarasy. W tej części inwestycji znajdzie się również wewnętrzne atrium oraz dwie windy. Wejścia znajdą się od ulicy Pelca i od strony deptaku od Silnicy, który zostanie gruntowanie przebudowany.

Ventus Apollo Business to lokale biurowo-usługowe, których łącznie będzie 48. Wejście do tej części kompleksu, prowadziło będzie za pośrednictwem eleganckiego, przestronnego holu.

Pod obiektem znajdzie się parking samochodowy na 70 miejsc, w tym 17 na podwyższonych platformach. Dodatkowe stanowiska zaplanowano na parterze, gdzie będzie ich 13.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Tera Group, a inwestorem Ventus Apollo Business & Living jest kielecka spółka Apolloplast. Inwestycja zostanie oddana do użytku pod koniec 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.