Stadion w Zabrzu: Polimex przekazał teren budowy


2014.03.10
Autor: stadion-zabrze.pl
Po przeprowadzonej inwentaryzacji rzeczowej na budowie stadionu w Zabrzu, z końcem lutego były wykonawca przekazał plac budowy inwestorowi. Przeprowadzone prace polegały na przeglądzie oraz ocenie stanu zaawansowania prac budowlanych wraz z zewidencjonowaniem sprzętu jaki znajduje się na budowie stadionu.

Po rozwiązaniu umowy z pierwotnym wykonawcą inwestycji firmą Polimex-Mostostal oraz przekazaniem terenu budowy spółce Stadion w Zabrzu, zmianie uległa osoba na stanowisku kierownika budowy oraz firmie, która odpowiadała za ochronę budynku. Wraz z przekazaniem budowy inwestorowi, nowy kierownik budowy zaczął pełnić swoją funkcję.

Wraz z zakończeniem inwentaryzacji, spółka Stadion w Zabrzu ogłosi przetargi na dokończenie prac na stadionie. W pierwszej kolejności ogłoszony zostanie przetarg na pokrycie poszycia dachowego.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.