Nowe osiedle w Tychach z siłownią na dachu


2022.01.27
Autor: Urbanity.pl
Murapol wprowadził do sprzedaży pierwsze mieszkania, które powstaną w ramach najnowszej inwestycji w Tychach, zlokalizowanej przy głównej arterii miasta.

Murapol Osiedle Fit to najnowsza propozycja w portfolio Grupy Murapol, która powstanie na działce przy ulicy Bielskiej w Tychach. Docelowo projekt zakłada budowę czterech budynków wielorodzinnych, w których powstanie ponad 350 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. W ofercie znalazło się ponad 200 z nich.

W ramach wprowadzonego do sprzedaży pierwszego etapu osiedla Fit powstaną 2 budynki na ponad 200 mieszkań o powierzchni od 27 do 72 mkw. i układach od kawalerek po lokale 4- pokojowe. W każdym mieszkaniu zamontowany zostanie pakiet antysmogowy składający się z zaawansowanego układu filtrów i do każdego przynależeć będzie balkon. taras lub ogródek.

Na terenie osiedla zamontowane zostaną stojaki rowerowe, stacja ładowania samochodów elektrycznych, a na dachu jednego z budynków mieściła się będzie siłownia. Części wspólne zostaną oświetlone energooszczędnymi lampami LED.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Murapol Architects Drive SA, działająca w ramach Grupy Murapol.

Budowa I etapu Osiedla Fit w Tychach ruszy w I kwartale 2022 roku. Pozwolenie na użytkowanie ma zostać wydaje w IV kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.